Back to top

Αποτελέσματα Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019

Κυρ, 15/09/2019
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 10ΚΜ
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
142 126 236 ΠΟΛΥΜΙΛΗΣ CHARALAMPOS Private M 00:56:55
203 177 3 KISKI CHASSAN ΑΝΕΞΑΡΤΕΤΟΣ M 01:06:45
111 102 275 ΤΡΙΜΗΣ DIMITRIOS VASPMEDICAL pharmaceutical products M 00:54:04
239 201 224 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ DIMITRIOS via trita via tuta M 01:20:02
159 20 7 SUCHOCKA DOROTA APOLLON DYT. ATTIKHS F 00:59:08
204 178 304 ΨΑΡΡΟΣ EPAMEINONDAS APOLLON M 01:06:49
212 185 269 ΤΖΙΝΙΟΛΗΣ ERRICOS aps athineoi dromeis M 01:11:09
60 57 78 ΔΕΜΑΤΑΣ GEORGIOS none M 00:48:29
155 137 72 ΓΛΩΣΣΙΟΤΗΣ GEORGIOS - M 00:58:25
174 151 38 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ GEWRGIOS monos M 01:01:33
32 30 2 BODZIONY MAREK APOLLON DYT. ATTIKHS M 00:45:00
61 58 6 SARREITER MARKUS @tmlhbac M 00:48:42
240 202 176 ΜΙΧΑΙΛΙΔΗΣ SAVVAS oxi M 01:23:36
88 81 77 ΔΕΜΑΤΑΣ THANASIS none M 00:52:14
93 86 112 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ THEMISTOKLIS apol.dit.attikis M 00:52:36
151 133 141 ΚΟΥΚΟΜΕΛΑΣ THEODOROS BMW Hellas M 00:57:55
196 171 118 ΚΑΣΑΤΟΥΡΑΣ VAIOS Apollo M 01:04:57
23 22 198 ΝΙΤΗΣ VASILEIOS TSIMOURAS FULL ON TRAINING M 00:43:41
73 68 111 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ VASILEIOS ΦΓ ΨΑΡΑ M 00:50:09
221 193 257 ΣΟΦΤΑΖΗΣ YORGOS Δρομείς Ελπίδας M 01:14:28
75 70 34 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ M 00:51:04
177 154 67 ΓΚΛΩΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Outdoor Games Running Team M 01:02:41
24 23 189 ΜΠΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:43:45
59 56 114 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΝ ΑΝΗΚΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΛΛΟΓΟ M 00:48:20
47 44 94 ΖΙΩΓΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΜΥ M 00:47:01
208 27 137 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ 1 άτομο F 01:07:42
132 13 61 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ ΠΑ F 00:56:25
63 4 58 ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΣΜΥ F 00:49:05
119 109 240 ΠΡΟΥΣΙΝΟΥΔΗΣ ΑΛΕΚΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:55:21
180 25 282 ΤΣΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 01:03:05
98 90 203 ΞΑΝΘΌΠΟΥΛΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ ΣΜΥ M 00:52:56
3 3 305 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 00:37:33
234 199 165 ΛΟΓΟΘΕΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δρομείς Ελπίδας M 01:16:38
189 164 265 ΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ M 01:04:04
90 83 167 ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:52:17
30 28 302 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΜΥΑ M 00:44:46
215 188 274 ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΡΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:13:50
115 105 107 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΞΑΓΟΡΑΣ ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ M 00:54:42
205 179 316 ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M 01:07:08
191 166 289 ΤΣΙΠΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΠΕΙΡΑΙΑ M 01:04:12
120 110 192 ΝΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:55:30
183 158 79 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ M 01:03:35
35 33 140 ΚΟΥΔΟΥΝΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ   M 00:45:31
83 76 214 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΥ M 00:51:29
5 5 501 ΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Α Π Σ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M 00:38:20
147 131 168 ΜΑΚΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΥΓΜΗ M 00:57:12
8 8 98 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΣΕ M 00:39:43
10 10 239 ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΜΥ M 00:40:37
201 176 268 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ   M 01:06:20
166 22 31 ΑΡΙΚΑ ΑΝΝΑ ΣΜΥ F 00:59:53

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Φύλο Χρόνος
56 42 508 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ EMMANOYHL SDYA M 00:32:12
51 38 410 ΒΑΡΕΛΗΣ FILIPPOS KAMIA M 00:31:56
16 12 525 ΡΗΓΑΣ MΑΡΙΟΣ SANTA RUNNING TEAM M 00:24:09
96 31 404 PANKOVA RAISA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:39:33
7 7 502 ΝΙΤΗΣ STELIOS TSIMOURAS FULL ON TRAINING M 00:20:42
17 5 403 KOT TAMARA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:24:12
79 56 401 ALAISKAS THANOS ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ M 00:35:49
80 57 402 ALAISKAS VASILIS ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ M 00:35:49
15 4 498 ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ VICTORIA ΑΝΕΥ F 00:23:40
40 12 523 ΠΟΥΤΟΥ XRYSOULA TSIMOURAS FULL ON TRAINING F 00:29:21
5 5 550 ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   M 00:20:09
12 11 549 ΑΛΟΥΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 00:23:12
85 25 484 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΛΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:37:00
103 70 529 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ   M 00:45:21
83 59 519 ΠΕΤΡΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 00:36:04
38 11 414 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:28:57
87 27 531 ΣΕΒΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:37:40
102 33 544 ΤΟΚΑΤΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δρομείς Ελπίδας F 00:43:55
36 10 452 ΚΑΠΑΡΑΛΙΩΤΗ ΒΑΣΩ Tsimouras_full_on_training F 00:28:33
57 43 552 ΧΑΤΖΟΒΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ Όχι M 00:32:20
53 40 483 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Σχολικος Φυλακας M 00:32:00
100 69 521 ΠΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΡΓΟΛΙΔΟΣ M 00:41:39
69 52 424 ΓΚΕΝΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Όχι M 00:33:40
106 71 429 ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ολύμπιος Ζευς M 00:54:43
1 1 527 ΡΟΥΚΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Πολεμική αεροπορια M 00:17:58
19 13 538 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M 00:25:03
25 16 462 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - M 00:26:28
91 62 405 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ M 00:38:17
92 63 520 ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 00:38:42
77 55 526 ΤΣΟΠΕΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   M 00:35:33
63 47 458 ΚΑΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ B/S/P Running Team M 00:32:48
93 30 492 ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ Σ.Δ.Υ.ΑΘΗΝΑΣ F 00:39:14
2 2 417 ΒΟΥΤΣΙΝΆΣ ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ M 00:18:55
64 48 546 ΤΣΙΓΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:32:52
82 24 534 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   F 00:35:59
34 25 497 ΜΠΟΥΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:28:19
9 8 559 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M 00:22:06
58 44 415 ΒΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ M 00:32:45
45 33 455 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ M 00:30:22
33 24 461 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χωρις συλλογο M 00:28:02
49 36 467 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS M 00:31:48
72 19 476 ΜΑΚΡΗ ΕΛΈΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:34:32
60 15 447 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ F 00:32:47
8 1 542 ΠΛΑΚΑ ΕΜΑΝΟΥΕΛΑ   F 00:21:30
78 23 540 ΤΕΓΚΕΡΗ ΕΥΑ Σύλλογος Δρομεων Υγείας Πειραια F 00:35:34
66 17 494 ΜΠΙΜΠΙΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΕΥ F 00:33:33
29 20 463 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:27:23
89 28 471 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Όχι F 00:38:01
76 54 451 ΚΑΟΥΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:35:28
50 37 530 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:31:51

Σελίδες