Back to top

Αποτελέσματα Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019

Κυρ, 15/09/2019
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 10ΚΜ
Δρόμος Σαλαμινομάχων 2019 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
32 30 2 BODZIONY MAREK APOLLON DYT. ATTIKHS M 00:45:00
203 177 3 KISKI CHASSAN ΑΝΕΞΑΡΤΕΤΟΣ M 01:06:45
61 58 6 SARREITER MARKUS @tmlhbac M 00:48:42
159 20 7 SUCHOCKA DOROTA APOLLON DYT. ATTIKHS F 00:59:08
236 200 313 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   M 01:17:52
168 146 312 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ   M 01:00:03
199 174 9 ΑΓΓΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:05:27
48 45 10 ΑΓΟΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ M 00:47:06
96 88 11 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΜΥΑ M 00:52:51
40 37 12 ΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ ΣΜΥ M 00:45:55
66 62 14 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - M 00:49:30
237 37 15 ΑΙΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΤΟΜΙΚΟ F 01:19:00
49 46 16 ΑΚΡΙΒΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΣΕ M 00:47:10
121 111 18 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΙΔΙΟΤΗΣ M 00:55:40
53 50 19 ΑΛΕΞΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:47:34
46 43 20 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΚΑΔΩΝ ΔΡΟΜΕΩΝ M 00:46:37
218 191 21 ΑΛΙΦΡΑΓΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:14:26
127 117 22 ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΜΙΑ M 00:56:12
4 4 23 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΊΟΣ ΣΜΥ M 00:37:56
45 42 24 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΜΥ M 00:46:20
39 36 26 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:45:52
116 106 28 ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - M 00:54:43
57 54 29 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ Run&fun new blood M 00:48:06
178 155 30 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΦΥΡΑΙΟΙ ΩΚΥΠΟΔΕΣ M 01:02:45
166 22 31 ΑΡΙΚΑ ΑΝΝΑ ΣΜΥ F 00:59:53
51 48 32 ΒΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΣΕ M 00:47:12
105 96 33 ΒΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΥ M 00:53:41
75 70 34 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΓΑΠΙΟΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ M 00:51:04
238 38 36 ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ F 01:19:09
62 59 37 ΒΕΝΕΤΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΜΥ M 00:49:01
174 151 38 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΣ GEWRGIOS monos M 01:01:33
194 169 39 ΒΕΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 01:04:52
117 107 40 ΒΛΑΣΤΟΣ ΑΡΗΣ-ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ TEAM BOUBOULINA M 00:55:00
185 160 44 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 01:03:39
229 197 45 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Δρομείς Ελπίδας M 01:14:31
161 141 47 ΒΡΕΤΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:59:28
205 179 316 ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   M 01:07:08
152 134 310 ΒΥΛΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   M 00:58:01
87 80 50 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GLAM ROCK/METAL M 00:52:09
82 75 51 ΓΕΛΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΣΙΠΠΟΣ M 00:51:27
182 157 53 ΓΕΡΟΛΥΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 01:03:29
148 132 54 ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Running Winners M 00:57:19
94 87 57 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΜΥ M 00:52:40
63 4 58 ΓΕΩΡΓΟΣΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΣΜΥ F 00:49:05
3 3 305 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 00:37:33
74 69 59 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:50:58
132 13 61 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ ΠΑ F 00:56:25
26 25 62 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ ΣΜΥ M 00:44:04
231 198 64 ΓΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ Would gol M 01:16:12
206 180 66 ΓΚΙΟΥΖΕΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ ΗΛΙΑΚΟ ΧΩΡΙΟ ΠΕΥΚΗΣ M 01:07:24

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
79 56 401 ALAISKAS THANOS ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ M 00:35:49
80 57 402 ALAISKAS VASILIS ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΖΕΥΣ M 00:35:49
17 5 403 KOT TAMARA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:24:12
96 31 404 PANKOVA RAISA ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:39:33
91 62 405 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΩΡΗ ΚΟΤΑ M 00:38:17
12 11 549 ΑΛΟΥΣΑΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   M 00:23:12
98 67 407 ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ ΚΑΜΙΑ M 00:39:58
51 38 410 ΒΑΡΕΛΗΣ FILIPPOS KAMIA M 00:31:56
82 24 534 ΒΙΓΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ   F 00:35:59
44 32 411 ΒΙΛΛΙΩΤΗΣ ΦΑΝΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 00:30:20
14 3 555 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΑ   F 00:23:28
70 18 412 ΒΟΥΔΟΥΡΗ ΝΑΤΑΣΣΑ - F 00:33:42
38 11 414 ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:28:57
58 44 415 ΒΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ M 00:32:45
30 21 416 ΒΟΥΤΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ M 00:27:27
2 2 417 ΒΟΥΤΣΙΝΆΣ ΓΡΗΓΌΡΗΣ ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ M 00:18:55
94 64 541 ΓΙΑΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:39:23
69 52 424 ΓΚΕΝΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Όχι M 00:33:40
26 17 426 ΓΚΙΟΥΖΕΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ M 00:26:51
31 22 428 ΓΡΙΒΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΣΑΦΑΝΣ M 00:27:34
106 71 429 ΔΑΜΙΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ολύμπιος Ζευς M 00:54:43
55 14 431 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ F 00:32:12
73 20 433 ΔΗΜΌΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ F 00:34:34
68 51 434 ΔΙΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δρομείς Ελπίδας M 00:33:36
3 3 436 ΔΡΟΎΤΣΑΣ ΝΊΚΟΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:19:27
50 37 530 ΖΑΡΓΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:31:51
37 27 438 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:28:57
10 9 439 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΆΝΟΣ ΜΠΕΓΝΗΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΕΙΟ M 00:22:08
74 21 440 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΟΥΛΑ ΣΕΒΑΣ ΣΑΛΑΜΊΝΑΣ F 00:34:36
81 58 441 ΗΣΑΪΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Όχι M 00:35:50
99 68 443 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:40:27
60 15 447 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ F 00:32:47
101 32 449 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 00:42:00
13 2 450 ΚΑΝΑΚΗ ΜΑΙΡΗ TSIMOURAS FULL ON TRAINING F 00:23:15
76 54 451 ΚΑΟΥΝΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Απολλων Δυτικης Αττικης M 00:35:28
36 10 452 ΚΑΠΑΡΑΛΙΩΤΗ ΒΑΣΩ Tsimouras_full_on_training F 00:28:33
18 6 453 ΚΑΠΟΤΑ ΣΕΒΑΣΤΗ Run&fun new blood F 00:24:23
88 61 454 ΚΑΠΟΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Run&fun new blood M 00:37:56
45 33 455 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ M 00:30:22
35 26 459 ΚΑΤΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SEBAS SALAMINAS M 00:28:20
63 47 458 ΚΑΤΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ B/S/P Running Team M 00:32:48
33 24 461 ΚΕΡΑΜΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Χωρις συλλογο M 00:28:02
25 16 462 ΚΙΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - M 00:26:28
22 8 553 ΚΟΝΤΡΑΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ιδιώτης F 00:25:42
29 20 463 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 00:27:23
41 29 465 ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗΣ ΤΑΣΟΣ   M 00:29:52
49 36 467 ΚΥΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS M 00:31:48
107 72 469 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ adidas runners M 01:13:48
89 28 471 ΛΑΜΠΡΙΝΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ Όχι F 00:38:01
62 46 516 ΛΑΜΠΡΟΥ ΝΙΚΟΣ   M 00:32:48

Σελίδες