Back to top

Αποτελέσματα Κallithea Half Marathon 2019

Κυρ, 22/09/2019
Kallithea Half Marathon 2019 half
Kallithea Half Marathon 2019 5KM
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 659 KAROUTZOS PANAGIOTIS Α18-29 Ο.Α. ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ 01:14:02 01:14:02
34 1 1 828 VLACHAKI PANAGIOTA Γ18-19 GAS ILISSOS 01:34:54 01:34:54
52 2 1 478 RAPTI MINA Γ50-59   01:37:53 01:37:57
2 2 2 698 MPOYRIKAS PANAGIOTIS Α18-29   01:15:47 01:15:56
70 3 1 544 TSILIMIDOU MARIA Γ40-49 ΑΕΚ 01:40:23 01:40:25
3 3 3 622 CHASIOTIS CHRISTOS Α18-29 Krommidas coaching 01:17:23 01:17:23
96 4 2 384 MAVROGIANNI KYRIAKI Γ18-19   01:43:04 01:43:15
4 4 1 142 ATHANASOPOULOS GEORGIOS Α30-39 Kasimis Training 01:21:12 01:21:12
5 5 2 269 KANELLOPOULOS MINAS Α30-39 ΣΑΦΑΝΣ 01:21:17 01:21:17
121 5 2 522 STAVARA MARIA Γ40-49 Marathon Team Greece by Maria Polyzou 01:44:46 01:45:09
6 6 3 485 SAKELLARIOU ALEXANDROS Α30-39   01:23:41 01:23:41
132 6 3 320 KOSTIDOU STELLA Γ40-49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 01:45:59 01:46:03
138 7 4 870 ΧΑΡΟΥΠΑ ΖΩΗ Γ40-49   01:46:02 01:46:29
7 7 4 516 SPYRONIKOS NIKOS Α18-29 Myathlete 01:24:17 01:24:18
8 8 4 583 ZARIFIS EFSTRATIOS Α30-39 E. L. Runners 01:24:33 01:24:35
140 8 3 824 ΓΟΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ18-19   01:46:25 01:46:37
9 9 5 708 PAPAIOANNOU SOTIRIOS Α18-29   01:25:26 01:26:02
165 9 5 562 VLACHANTONI KATERINA Γ40-49 Worms 01:48:44 01:49:06
10 10 6 323 KOUES PANAGIOTIS Α18-29 ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:26:37 01:26:37
173 10 4 530 THEOFANI MARCIA Γ18-19   01:49:54 01:50:09
193 11 5 539 TSAPOURA SYMEONIDOU Γ18-19 Electra Hotel Running Team 01:50:41 01:51:28
11 11 5 242 GKOUGKOULIAS APOSTOLOS- Α30-39 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 01:26:45 01:26:45
12 12 7 970 BERBERAJ RIGERT Α18-29 Drc_athens 01:27:20 01:27:20
208 12 6 489 SARANTI NIKI Γ18-19   01:52:39 01:52:51
13 13 6 579 ZAGKOS ARISTOTELIS Α30-39   01:27:32 01:27:32
210 13 2 297 KEKERI EIRINI Γ50-59   01:52:47 01:52:56
213 14 7 124 ANDRIOTI MEROPI Γ18-19   01:53:04 01:53:06
14 14 1 313 KONSTANTINIDIS THEODOROS Α40-49   01:28:59 01:29:00
225 15 6 5958 ANTZOULI MARIA Γ40-49 Ymittos Runners 01:53:39 01:54:00
15 15 2 427 PALMOS JOHN Α40-49 Ποδηλασία και Τρέξιμο για Μεγάλα Παιδιά 01:29:04 01:29:04
16 16 7 263 KALIAKOS GEORGIOS Α30-39   01:29:06 01:29:07
230 16 1 275 KARAGIANNI RITA Γ30-39 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΣΕΡΡΩΝ 01:54:06 01:54:26
17 17 3 561 VLACHAKOS GEWRGIOS Α40-49 SPARTIATES DROMEIS 01:29:42 01:29:42
247 17 3 461 PETROPOULOU MARIA Γ50-59 NEA SMYRNI RUNNING TEAM 01:55:43 01:55:57
250 18 2 767 MPORISOVA ELITSA Γ30-39   01:55:58 01:56:05
18 18 8 546 TSOLAKOS APOSTOLOS Α30-39 ALL TERRAIN RUNNERS 01:29:47 01:29:47
19 19 9 366 MANIOTIS DIMITRIS Α30-39   01:29:47 01:29:48
263 19 3 189 CONSTAS NIKOLE Γ30-39   01:56:43 01:56:58
20 20 4 159 BILLIS DIMITRIOS Α40-49 my athlete / ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΟΡΔΟΝΙΑ 01:30:31 01:30:38
269 20 4 218 FOKA EVANTHIA Γ50-59 ΣΑΦΑΝΣ 01:56:33 01:57:09
282 21 4 496 SASAROLI DIMITRA Γ30-39 EFKLIS 01:57:55 01:58:06
21 21 10 398 MILWARD HENRY Α30-39   01:31:38 01:31:42
284 22 8 167 BOULOUGARI VIOLETA Γ18-19 ADIDAS RUNNERS ATHENS 01:57:08 01:58:16
22 22 8 408 NIKAKIS MARIOS Α18-29   01:32:36 01:32:46
23 23 5 679 LAIOS CHRISTOS Α40-49 ALL TERRAIN RUNNERS 01:31:54 01:33:04
289 23 5 769 PASSALIDOU STAMATINA Γ30-39   01:57:45 01:58:33
291 24 7 528 TATAKI PEPI Γ40-49   01:58:14 01:58:37
24 24 1 399 MILWARD MARTIN Α60-69 FULHAM RUNNING CLUB 01:33:02 01:33:05
293 25 5 193 DEMEROUTI MARGARITA Γ50-59   01:58:41 01:58:49
25 25 1 1003 KAPOGIANNIS NIKOS Α50-59   01:33:13 01:33:27

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Καθαρός Χρόνος Χρόνος
1 1 1 5175 NIKITOPOULOS PANAGIOTIS Α30-39 PETROUPOLI 16:33 16:34
4 1 1 5194 PAPAGEORGIOU NEFELI Γ18-19   18:43 18:44
27 2 1 523 STEFANI ANGELIKI Γ40-49 Ecorunners 22:34 22:39
2 2 2 5097 IOANNOU ACHILLEAS Α30-39 Α.Ο.Π.Φ. 17:17 17:18
30 3 2 5861 BALAFA OLGA Γ40-49 ARGOS SECURITY 23:00 23:04
3 3 3 5062 DINOU KONSTANTINOS Α30-39 Mirteas - mori kota 17:58 18:00
5 4 1 5865 BAZANIS DIMOSTHENIS Α12-17 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 18:54 18:59
42 4 3 5131 KOUKAKI AIKATERINI Γ40-49 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 23:38 23:39
6 5 4 5268 VITZILAIOS APOSTOLOS Α30-39   19:06 19:13
47 5 4 5149 LIANI ELINA Γ40-49 Athens Triathlon Team 23:49 23:52
7 6 1 5021 ATHANASIADIS NIKOLAOS Α18-29 'ΠΑΝΘΗΡΕΣ' ΓΛΥΦΑΔΑ 20:01 20:07
56 6 5 5167 MOLT KORNELIA Γ40-49 ADIDAS RUNNERS ATHENS 24:11 24:14
86 7 6 5705 ROSA ESTER Γ40-49   24:50 25:17
8 7 5 5599 TORKOWSKI MARIUSZ Α30-39 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ 20:08 20:14
9 8 6 5239 STRANTZALIS NIKOLAOS Α30-39 FANIS TEAM 20:16 20:17
90 8 7 5206 PATSIOURA AGLAIA Γ40-49 VASKOS TEAM 25:19 25:22
10 9 2 5150 LIMNIDIS MARIOS Α18-29   20:18 20:28
92 9 1 5679 GEORGALAKI ELEFTHERIA Γ12-17   25:21 25:26
96 10 8 5146 LAMPROPOULOU DESPOINA Γ40-49   24:52 25:31
11 10 1 5222 ROUPPAS DIMITRIOS Α40-49 ZEFIRI CITY 20:30 20:32
101 11 1 5064 DRAGOTI ELINA Γ30-39   25:19 25:40
12 11 1 5049 DANIIL DIMITRIOS Α60-69 ARGOS SECURITY 20:32 20:36
105 12 2 5362 PAPANASTASIOU MARIA Γ30-39   25:11 25:48
13 12 7 5232 SOULELES THODORIS Α30-39   20:42 20:45
106 13 3 5065 DRAKOPOULOU MARIA Γ30-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 25:45 25:48
14 13 8 5237 STERGIOPOULOS CHRIS Α30-39   20:49 20:53
107 14 9 5245 TOMULESCU CRISTINA Γ40-49   25:28 25:49
15 14 3 5085 GEORGAKOPOULOS ANTONIOS Α18-29   21:02 21:15
16 15 2 5189 PANAGOULIAS GEORGE Α40-49   20:58 21:20
108 15 1 5563 PEIKIDI NEFELI-STYLIANI   Α.Ο. ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 25:49 25:52
17 16 4 5241 TESFAE KOSTIS Α18-29 ΣΑΦΑΝΣ 21:18 21:23
111 16 2 5046 DAKOPOULOU ANTONELLA Γ18-19   25:15 25:57
117 17 1 5208 PITSINOU KALI Γ50-59   26:01 26:16
18 17 3 5272 VLAMAKIS NIKOLAOS Α40-49 IONIC SHIPPING 21:46 21:51
19 18 4 5270 VLAMAKIS ANDREAS Α40-49 ΕΝΤΕΚΑ ΑΕ 21:46 21:51
120 18 4 5103 KALDANI EUGENE Γ30-39   26:05 26:27
127 19 2 5102 KAKOMITA ANASTASIA Γ50-59 SNFCC RUNNING TEAM 25:47 26:34
20 19 5 5124 KAZANTZIDIS NIKOLAOS Α40-49   21:29 22:00
21 20 9 5202 PAPAZIDIS MATTHAIOS Α30-39   22:02 22:09
134 20 5 5517 MANIATI SOTIRIA Γ30-39   26:34 26:51
150 21 2 5278 ZAMANI VAGIA Γ12-17   27:08 27:21
22 21 2 5714 KOUNOUPIS GEORGIOS Α60-69 DSA RUNNING TEAM 22:07 22:10
152 22 3 5023 BALAN ANDREEA Γ18-19   27:16 27:25
23 22 10 5282 ZIS THALIS Α30-39   21:43 22:17
154 23 10 5176 NIKITOPOULOU MARY Γ40-49 SKY WOMEN RUNNING TEAM 26:34 27:30
24 23 6 5029 BOUNIAS MICHAIL Α40-49   22:18 22:30
159 24 3 5179 NIKOLAOU IOANNA Γ50-59   27:26 27:35
25 24 5 5579 SIDERAS GEORGIOS Α18-29   22:19 22:30
165 25 4 5425 CHOROZOGLOU DESPOINA Γ18-19   27:27 27:38
26 25 11 5172 MPAZANIS DIMITRIS Α30-39   22:30 22:36

Σελίδες