Back to top

Αποτελέσματα Καποδιστριακός Δρόμος 2019

Κυρ, 12/05/2019
Καποδιστριακός Δρόμος 2019 10ΚΜ
Καποδιστριακός Δρόμος 2019 4ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
34 32 14 503 ANAGNOSTOU PANAGIOTIS Α49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 48:22 48:27
127 103 11 506 GEROULAKOS GEORGE Α60 ΑΤΤΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ M 1:02:37 1:02:37
120 23 1 507 KLAOUDATOU MEMA Γ60 Univercity Camous Runners F 1:01:01 1:01:10
36 3 3 508 LAUBERGA LINDA Γ39 MRT F 48:37 48:40
115 94 9 509 MARINO KENNETH Α60 RUNNINGREECE M 1:00:15 1:00:35
10 9 4 512 OUDIZ ROHI Α49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 43:08 43:09
190 49 13 513 tsouki christina Γ49   F 1:26:01 1:26:20
86 72 27 514 TZIKAS ATHANASIOS Α49   M 56:05 56:24
187 48 9 515 ΑΓΙΟΜΑΜΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ59 ΣΔΥΑ F 1:20:34 1:20:36
163 128 51 516 ΑΓΚΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ Α39 - M 1:08:40 1:08:48
22 2 2 520 ΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Γ39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ F 46:07 46:10
123 100 1 534 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΤΑΣΟΣ Γ39   M 1:01:11 1:01:33
54 6 2 2000 ΑΝΔΡΙΑΝΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Γ59 ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΑΙΔΟΥΡΟΚΥΛΙΣΤΡΑΣ ΑΓΙΑΣ ΕΦΙΑΣ F 52:23 52:29
13 12 6 524 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α49   M 43:37 43:39
111 91 14 525 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Α59   M 59:52 1:00:06
53 5 1 526 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ59 PROTYPORAFINARUNNINGTEAM F 52:18 52:21
135 27 15 527 ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ Γ39 Finesteam F 1:03:44 1:03:55
35 33 15 529 ΑΡΚΟΥΔΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α49 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 48:20 48:31
52 48 6 530 ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60 UNIVERSITYCAMPUS RUNNERS M 51:59 52:06
101 84 32 531 Αυλωνιτης Βασιλης Α49   M 58:11 58:18
165 36 19 538 ΒΕΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑ Γ39   F 1:08:55 1:08:58
139 111 46 668 ΒΕΡΙΚΟΚΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Α39   M 1:03:31 1:04:16
79 68 26 539 ΒΕΡΥΚΟΚΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ Α49 ΣΑΠΠΑΖ M 54:44 55:17
114 21 4 624 ΒΛΑΦΑ ΜΑΡΙΝΑ Γ59   F 1:00:15 1:00:28
116 22 6 541 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Γ49   F 1:00:38 1:00:46
37 34 3 1873 ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ Α60   M 48:31 48:40
88 74 30 544 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Α39   M 56:19 56:44
96 81 31 562 ΒΥΣΟΥΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Α49 ΣΔΥΠ M 56:56 57:05
184 138 55 545 ΓΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Α39   M 1:19:14 1:19:31
20 19 8 547 ΓΑΡΝΕΛΗΣ ΘΩΜΑΣ Α49   M 45:27 45:31
173 132 52 548 ΓΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α39 - M 1:10:43 1:10:51
129 104 41 549 ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Α39 ME TOYS KAKOYS M 1:03:01 1:03:03
113 93 15 550 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α59 Όχι M 59:56 1:00:21
93 78 29 551 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΌΣ Α49 Olympia Runners University Campus Runners M 56:58 57:04
84 14 7 552 ΓΕΩΡΓΊΟΥ ΓΕΩΡΓΊΑ Γ39 DIAPLASIS GYM F 56:00 56:04
105 86 36 553 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α39   M 58:23 58:39
1 1 1 554 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Α39 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ M 35:55 35:56
61 55 24 555 ΓΙΑΛΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α39 FITNESS HALL M 53:18 53:22
94 79 10 560 ΓΚΡΕΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α59 ΣΑΠΠΑΖ M 56:55 57:05
5 5 4 561 ΓΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α39 Φιλαθλητικός Σύλλογος Άργους Ορεστικού M 40:57 40:59
3 3 3 565 ΔΑΛΑΡΗΣ ΝΙΚΟΣ Α39 Addidas runners athens M 39:32 39:32
18 17 2 566 ΔΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Α59   M 44:58 45:01
24 22 12 567 ΔΑΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α39 ΑΛΦΑ CYCLING TEAM M 45:59 46:18
104 85 35 569 ΔΕΛΗΜΠΑΛΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α39   M 58:21 58:38
7 7 2 570 ΔΕΡΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Α49 Dervas Running Family M 41:56 41:58
140 112 12 572 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ Α60 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ M 1:04:17 1:04:25
76 66 8 563 ΔΟΝΔΤ ΦΡΑΝΚ Α59   M 54:41 54:54
87 73 28 575 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Α49   M 56:17 56:26
38 35 16 577 ΔΡΑΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Α49   M 48:40 48:46
45 42 18 578 ΔΡΑΝΔΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Α49   M 50:15 50:21

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Καθαρός Χρόνος Χρόνος
19 9 1 869 ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Γ39   M 38:32 38:46
76 30 5 853 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60   M 53:25 53:34
55 31 9 855 ΑΣΩΝΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ49   F 47:08 47:12
62 37 12 857 ΑΧΛΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ39   F 49:37 49:48
17 8 1 859 ΒΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Α39   M 38:37 38:41
27 14 3 858 ΒΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ Α60   M 42:03 42:08
26 13 5 861 ΒΑΛΣΑΜΗ ΣΕΡΕΝΑ Γ49   F 41:57 42:04
30 15 5 862 ΒΕΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ39   F 42:21 42:37
33 17 3 864 ΒΛΑΣΤΟΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Α39 Εργαστηριο αθλητιατρικής ΣΕΦΑΑ-ΕΚΠΑ M 42:49 43:06
39 20 4 865 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Α60   M 43:37 43:51
90 34 8 866 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α60 ΣΔΥ ΧΑΝΊΩΝ M 1:01:11 1:01:11
80 33 7 868 ΓΕΛΑΔΑΣ ΝΙΚΟΣ Α60 ΑΟΖΩΝΤΑΝΩΝ M 54:20 54:24
64 39 8 963 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ59   F 49:38 49:49
66 41 15 871 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΝΑ Γ39   F 49:36 49:51
104 68 13 873 ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ Γ49 ΕΚΠΑ/ΣΕΦΑΑ F 1:05:50 1:06:13
78 32 4 874 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Α59 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΑΘΛΗΤΙΑΤΡΙΚΗΣ M 53:46 54:03
23 12 4 877 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΖΩΗ     F 40:33 40:39
54 30 5 882 ΓΡΑΒΒΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ Γ59   F 47:00 47:08
3 2 2 883 ΓΡΑΜΠΑ ΑΛΕΞΙΑ Γ49   F 31:10 31:13
70 43 9 886 ΓΩΓΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ59   F 51:32 51:45
101 65 15 885 ΓΩΓΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Γ59   F 1:05:28 1:05:48
10 8 4 887 ΔΑΝΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ Γ49   F 35:50 35:53
5 4 2 888 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ39   F 32:46 32:54
31 16 5 891 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ   EDCM F 43:00 43:05
32 16 1 890 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Α59 EDCM M 42:59 43:05
69 27 5 892 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ Α39   M 51:32 51:45
22 11 3 893 ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Α49   M 40:19 40:25
43 22 3 895 ΔΙΔΑΣΚΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ59 ΠΕΜΑ Running Team F 45:48 45:51
4 3 1 896 ΔΙΠΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ Γ39   F 31:38 31:45
21 10 2 897 ΔΟΥΪΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Α49 - M 38:53 38:58
95 35 5 900 ΕΥΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ Α59   M 1:03:08 1:03:19
82 49 18 902 ΖΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ39   F 54:26 54:26
13 9 3 906 ΗΛΙΑΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ39   F 36:51 36:51
98 62 27 907 ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ39   F 1:04:20 1:04:32
25 13 2 908 ΘΕΟΤΟΚΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α39 Εργαστήριο Αθλητιατρικής ΣΕΕΦΑ-ΕΚΠΑ M 41:44 42:00
100 64 14 909 ΘΕΟΦΙΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Γ59   F 1:05:22 1:05:45
58 33 6 910 ΚΑΒΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ Γ59   F 48:17 48:25
12 4 1 911 ΚΑΒΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΜΟΣ Α49   M 35:54 36:04
65 40 14 917 ΚΑΠΑΤΣΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ39   F 49:36 49:51
85 52 21 918 ΚΑΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΣΟΦΙΑ Γ39   F 55:55 56:02
35 18 5 919 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Α49 Ιδιώτης M 40:14 43:18
34 17 6 922 ΚΑΡΔΑΛΑ ΜΑΡΙΑ Γ39   F 43:00 43:10
15 6 1 923 ΚΑΡΤΕΡΟΛΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Α60   M 37:31 37:44
61 36 7 924 ΚΑΡΥΩΤΗ ΕΛΕΝΗ     F 49:31 49:44
1 1 1 926 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ     M 30:03 30:13
68 42 2 925 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Γ60   F 51:32 51:44
77 31 6 929 ΚΕΦΑΛΑΣ ΝΙΚΟΣ Α60   M 53:26 53:35
52 28 10 934 Κοσκινά Ιφιγένεια Γ39   F 46:52 46:52
89 56 12 935 ΚΟΣΚΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ59 ΣΕΦΑΑ-ΕΚΠΑ F 1:00:06 1:00:17
99 63 1 867 ΚΟΣΜΙΔΗ ΜΑΡΙΑ Α39   F 1:04:18 1:04:34

Σελίδες