Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 SALOMON HELLAS Male 00:46:06
3 3 1 3 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M1 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:46:50
25 1 1 440 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ F2 Female 00:59:13
4 4 1 5 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 The Runners Project Male 00:49:32
145 136 1 75 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Unknown Male 01:12:03
5 5 1 4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M4 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:50:34
27 2 1 245 ΠΙΣΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙ F1 Female 00:59:24
7 7 2 430 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M3 my athlete Male 00:52:24
50 5 2 71 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ F2 L-crew Female 01:02:46
8 8 2 137 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M1 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 00:53:08
12 12 2 7 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:04
2 2 2 2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 L-crew Male 00:46:44
28 3 2 410 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F1 SALOMON HELLAS Female 00:59:45
19 19 3 230 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 Male 00:58:43
10 10 3 23 CAMPBELL PETER M3 Male 00:55:40
34 4 3 444 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ F1 Lasportiva team greece Female 01:00:39
13 13 3 375 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:06
143 9 3 99 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F2 My athlete - chozen Female 01:11:54
6 6 3 264 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M2 MY ATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:50:44
62 6 4 93 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F1 Female 01:03:49
30 27 4 285 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M4 Male 00:59:56
9 9 4 8 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:53:50
22 22 4 302 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M1 Male 00:58:58
152 10 4 131 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ F2 Female 01:12:53
16 16 4 385 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M3 Male 00:57:14
186 11 5 87 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ F2 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Female 01:16:03
20 20 5 172 ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 ALL TERRAIN RUNNERS Male 00:58:48
86 7 5 94 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ F1 Female 01:06:26
32 29 5 171 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M4 L-crew Male 01:00:15
11 11 5 377 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:55:47
23 23 5 437 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:58:59
199 13 6 224 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F2 Female 01:17:07
31 28 6 179 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 Male 01:00:07
21 21 6 384 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:58:55
87 8 6 342 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F1 Orange Mountain Team Female 01:06:29
14 14 6 234 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M2 MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:57:03
38 34 6 52 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M4 Male 01:01:00
39 35 7 126 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ M4 Male 01:01:00
218 14 7 371 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ F2 The Runners Project Female 01:18:09
193 12 7 76 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ F1 Female 01:16:58
15 15 7 186 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M2 PHYSIOLYSIS Male 00:57:05
26 25 7 325 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M3 FREE RUNNERS Male 00:59:17
59 54 7 446 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 Male 01:03:34
219 15 8 132 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F2 Female 01:18:10
64 58 8 217 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M1 Male 01:03:57
33 30 8 447 ΝΕΤΖΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M3 Male 01:00:31
225 16 8 20 BAULUCK ROXANE F1 My athlete - chozen Female 01:19:05
48 44 8 240 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M4 Male 01:02:33
17 17 8 345 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 Orange Mountain Team Male 00:58:18
18 18 9 80 ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 L-crew Male 00:58:23

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
39 33 692 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:35:43
147 102 650 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ALFA MEASUREMENTS Male 00:54:47
7 7 542 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:28:55
115 83 526 ΔΑΛΑΛΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ Male 00:46:31
83 64 589 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:41:28
71 55 578 ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δρομεις Λιβαδειας Male 00:40:00
82 19 509 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 00:41:24
50 11 571 ΜΙΣΥΡΛΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ Female 00:37:36
158 50 540 ΚΑΤΡΟΥΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ AEGEANSEALS RUNNING TEAM Female 01:00:39
18 2 673 ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ Female 00:31:28
126 91 623 ΧΑΡΙΣΚΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Male 00:48:22
94 22 643 ΣΒΑΡΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ SANTA RUNNING TEAM Female 00:42:27
105 77 506 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:44:46
165 110 661 ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ Male 01:07:50
61 48 533 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ Male 00:39:16
29 26 568 ΜΑΝΙΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ Male 00:33:15
137 41 646 ΒΑΡΘΑΛΗ ΛΟΥΙΖΑ Gargoyles Female 00:51:56
40 7 694 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Female 00:35:44
148 46 652 ΚΟΤΣΑΜΑΣΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ALFA MEASUREMENTS Female 00:54:47
8 8 683 ΛΕΦΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:57
116 33 576 ΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ GREEN FAMILY Female 00:46:41
84 65 525 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Marathon club Male 00:41:45
72 56 629 ΧΑΤΖΗΠΕΜΟΥ ΘΕΟΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 00:40:08
51 40 640 ΚΟΚΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ SANTA RUNNING TEAM Male 00:37:56
159 51 596 ΠΛΑΒΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Female 01:01:19
19 17 536 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ Male 00:31:40
127 92 552 ΚΟΥΛΟΥΜΠΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Male 00:48:24
95 23 531 ΔΟΥΝΑΒΗ ΑΓΝΗ Female 00:42:33
106 78 625 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Myathlete Male 00:45:09
166 56 503 LINCE LINA Female 01:12:58
62 49 534 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 00:39:33
30 4 599 ΡΑΠΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ My athlete-chozen team Female 00:33:17
138 42 610 ΤΟΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ irun magazine Female 00:52:14
41 34 635 ΣΚΟΥΡΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SALIGARIA Male 00:35:48
149 103 649 ΤΑΣΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Gargoyles Male 00:55:11
9 9 513 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 00:29:05
117 34 573 ΜΟΣΧΟΝΑ ΖΩΗ MYATHLETE / CHOSEN Female 00:46:48
85 66 560 ΛΙΓΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 00:41:45
73 57 567 ΜΑΛΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ Male 00:40:11
52 41 675 ΚΑΡΟΚΗΣ ΗΛΙΑΣ UP-Κυτταρική Θρέψη Male 00:38:20
160 52 671 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ Female 01:01:20
20 18 613 ΤΣΑΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Male 00:31:47
128 93 633 ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ SALIGARIA Male 00:48:27
96 73 667 ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Male 00:42:39
107 29 598 ΠΡΑΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Female 00:45:11
167 57 512 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ CHRONOSYSTEMS Female 01:13:02
63 50 541 ΚΑΤΣΙΜΠΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Male 00:39:37
31 5 688 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΝΗ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Female 00:33:27
139 43 620 ΦΕΛΟΥΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ TSOUMELEKA ACCEPTED Female 00:53:00
42 35 689 ΜΟΥΖΑΚΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:35:48

Σελίδες