Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
5 5 1 4 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ M4 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:50:34
27 2 1 245 ΠΙΣΣΗ ΣΤΕΦΑΝΙ F1 Female 00:59:24
145 136 1 75 ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Unknown Male 01:12:03
1 1 1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 SALOMON HELLAS Male 00:46:06
3 3 1 3 ΠΟΝΗΡΕΑΣ ΝΙΚΟΣ M1 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 00:46:50
25 1 1 440 ΚΟΛΟΒΟΥ ΒΙΚΥ F2 Female 00:59:13
4 4 1 5 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 The Runners Project Male 00:49:32
28 3 2 410 ΚΟΛΟΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ F1 SALOMON HELLAS Female 00:59:45
7 7 2 430 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΣ M3 my athlete Male 00:52:24
50 5 2 71 ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ F2 L-crew Female 01:02:46
8 8 2 137 ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M1 MYATHLETE CHOZEN TEAM Male 00:53:08
12 12 2 7 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:04
2 2 2 2 ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M2 L-crew Male 00:46:44
6 6 3 264 ΣΙΑΜΠΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M2 MY ATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:50:44
143 9 3 99 ΔΡΑΚΑΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ F2 My athlete - chozen Female 01:11:54
19 19 3 230 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M1 Male 00:58:43
10 10 3 23 CAMPBELL PETER M3 Male 00:55:40
34 4 3 444 ΜΑΛΑΙ ΜΑΡΙΑ F1 Lasportiva team greece Female 01:00:39
13 13 3 375 ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ M4 The Runners Project Male 00:56:06
152 10 4 131 ΚΑΡΑΒΙΤΗ ΚΕΛΛΥ F2 Female 01:12:53
16 16 4 385 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΜΑΝΘΟΣ M3 Male 00:57:14
30 27 4 285 ΤΑΝΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M4 Male 00:59:56
62 6 4 93 ΔΗΜΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F1 Female 01:03:49
9 9 4 8 ΤΖΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:53:50
22 22 4 302 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ M1 Male 00:58:58
186 11 5 87 ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ F2 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Female 01:16:03
20 20 5 172 ΛΑΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 ALL TERRAIN RUNNERS Male 00:58:48
32 29 5 171 ΛΑΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M4 L-crew Male 01:00:15
11 11 5 377 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:55:47
23 23 5 437 ΜΑΝΕΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:58:59
86 7 5 94 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΡΟΔΑΝΘΗ F1 Female 01:06:26
38 34 6 52 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M4 Male 01:01:00
31 28 6 179 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ M1 Male 01:00:07
21 21 6 384 ΧΑΝΟΥΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:58:55
199 13 6 224 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ F2 Female 01:17:07
14 14 6 234 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ M2 MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:57:03
87 8 6 342 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ F1 Orange Mountain Team Female 01:06:29
15 15 7 186 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΛΟΥΚΑΣ M2 PHYSIOLYSIS Male 00:57:05
26 25 7 325 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M3 FREE RUNNERS Male 00:59:17
193 12 7 76 ΓΚΟΥΒΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΑ F1 Female 01:16:58
59 54 7 446 ΚΑΝΑΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M1 Male 01:03:34
39 35 7 126 ΚΑΜΠΑΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ M4 Male 01:01:00
218 14 7 371 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ F2 The Runners Project Female 01:18:09
225 16 8 20 BAULUCK ROXANE F1 My athlete - chozen Female 01:19:05
48 44 8 240 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M4 Male 01:02:33
17 17 8 345 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 Orange Mountain Team Male 00:58:18
219 15 8 132 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ F2 Female 01:18:10
64 58 8 217 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M1 Male 01:03:57
33 30 8 447 ΝΕΤΖΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M3 Male 01:00:31
89 81 9 307 ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ M1 Male 01:06:44

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
79 62 505 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Male 00:40:29
171 114 532 ΖΑΝΤΖΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 01:23:55
47 38 628 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 00:37:07
15 14 687 ΜΑΝΕΤΑΣ ΜΑΡΚΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:30:51
141 97 619 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ADVENDURE Male 00:53:04
109 30 527 ΔΑΠΟΝΤΕ ΚΑΣΣΙΑΝΗ Female 00:45:58
120 86 501 ABBAS HUSSEIN arla running team Male 00:47:02
88 68 538 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ ΙΟΥΛΙΟΣ MYATHLETE-CHOZEN TEAM Male 00:41:58
58 45 641 ΟΥΡΑΗΛΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ SANTA RUNNING TEAM Male 00:39:09
26 23 535 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 00:33:01
152 105 609 ΤΟΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:56:23
37 31 695 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:34:50
163 55 575 ΜΟΥΡΤΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 01:04:57
5 5 590 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ TOP GYM Male 00:27:39
131 37 604 ΣΙΓΓΟΥΝΑ ΛΥΔΑ CGS TRIATHLON TEAM Female 00:49:40
99 75 584 ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 00:43:48
69 53 559 ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ Male 00:39:54
80 18 577 ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ ΣΟΦΙΑ Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ Female 00:40:33
172 115 666 ΠΡΟΒΕΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Male 01:28:51
48 10 545 ΚΙΤΣΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Female 00:37:12
16 15 583 ΠΑΓΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:31:05
142 98 680 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 00:53:07
110 80 664 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ KIFISSIA RUNNERS Male 00:46:08
153 106 602 ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Male 00:56:59
121 87 630 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΑΣΟΣ SALIGARIA Male 00:47:13
89 69 572 ΜΙΤΡΑΚΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Male 00:41:59
59 46 656 ΤΟΥΝΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:39:10
27 24 407 ΚΟΥΤΣΟΥΡΑΔΗΣ ΝΑΣΟΣ The Runners Project Male 00:33:06
70 54 669 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Male 00:39:56
38 32 502 LEPRI GIOVANNI Male 00:35:28
164 109 518 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:04:59
6 6 685 ΜΑΝΕΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:28:52
132 38 647 ΠΑΠΑΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ Gargoyles Female 00:49:47
100 25 638 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΕΥΣΤΑΘΙΑ SANTA RUNNING TEAM Female 00:43:49
111 81 651 ΙΑΣΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ALFA MEASUREMENTS Male 00:46:16
81 63 632 ΛΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ SALIGARIA Male 00:41:19
173 116 665 ALLEN JONATHAN Male 01:28:51
49 39 565 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:37:32
17 16 670 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Male 00:31:05
143 99 618 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ADVENDURE Male 00:53:13
28 25 682 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:33:08
154 48 679 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Female 00:58:05
122 88 608 ΤΑΓΚΑΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ TSOUMELEKA ACCEPTED Male 00:47:38
90 70 624 ΧΑΡΩΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ TSOUMELEKA ACCEPTED Male 00:42:05
60 47 574 ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Male 00:39:15
71 55 578 ΜΠΟΥΖΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Δρομεις Λιβαδειας Male 00:40:00
39 33 692 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:35:43
7 7 542 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ CGS TRIATHLON TEAM Male 00:28:55
133 95 645 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Gargoyles Male 00:49:47
101 26 697 RYAN MICHELLE Female 00:44:18

Σελίδες