Back to top

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

Κυρ, 10/02/2019

Αποτελέσματα Salomon Cup Πάρνηθα 2019

 

[Πηγή: chonosystems]

Salomon Cup Πάρνηθα 2019 11ΚΜ
Salomon Cup Πάρνηθα 2019 5.5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
333 45 24 275 ΕΙΡΗΝΗ F2 Female 01:33:24
225 16 8 20 BAULUCK ROXANE F1 My athlete - chozen Female 01:19:05
97 89 16 21 BODZIONY MAREK M4 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS Male 01:07:58
255 24 13 22 BRUNI NICOLETTA F2 Female 01:22:55
10 10 3 23 CAMPBELL PETER M3 Male 00:55:40
75 69 25 388 KHOUBBANE MEHDI M2 Male 01:05:20
118 110 23 24 LOVASCIO MAURO M4 NEA KIFISSIA Male 01:09:40
346 50 24 25 MICHALEA ROZALIA F1 STUDIO KINISIS Female 01:35:10
326 41 18 26 SANIDA ANASTASIA F1 CHOSEN MOUNTAIN TEAM Female 01:32:50
380 63 31 390 SIEMIENIECKA ANGELIKA F2 Female 01:45:15
256 25 14 27 SUCHOCKA DOROTA F2 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS Female 01:23:13
373 62 30 28 VAN DER WILT AMARYLLIS F2 My athlete - chozen Female 01:41:27
230 18 10 330 VECCHIO GIUSEPPINA F2 Female 01:19:29
201 188 17 30 ZINELL NICOLAS M1 ATHENS Male 01:17:21
203 190 36 29 ZINELL ALEXANDER M4 ATHENS Male 01:17:28
196 184 74 31 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 Male 01:17:02
363 57 30 32 ΑΓΑΘΟΥ ΡΕΝΙΑ F1 STEEL RUNNING TEAM Female 01:38:37
378 316 136 433 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 Male 01:45:08
379 317 62 434 ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M4 Male 01:45:10
176 166 67 34 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M3 Male 01:15:51
4 4 1 5 ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M3 The Runners Project Male 00:49:32
302 268 119 35 ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M3 Male 01:29:15
133 125 25 38 ΑΛΕΚΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ M4 Male 01:11:11
209 196 80 39 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M3 ALL TERRAIN RUNNERS Male 01:17:46
191 180 58 41 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M2 Male 01:16:46
114 106 21 382 ΑΛΤΟΥΒΑΣ ΝΙΚΟΣ M4 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 01:09:20
165 155 33 42 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ M4 Male 01:14:55
366 58 28 43 ΑΝΤΥΠΑ ΑΘΗΝΑ F2 Π.Δ.Σ. Οδυσσέας Female 01:39:38
364 307 60 417 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ M4 Απολλων Δυτικης Αττικης Male 01:38:50
244 223 92 44 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M3 CGS Triathlon Club Male 01:21:18
132 124 42 45 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ M2 Male 01:11:07
179 169 53 47 ΑΡΝΑΟΥΤΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M2 Male 01:15:52
211 198 18 49 ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ M1 Male 01:17:49
300 266 118 50 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΜΕΛΙΟΣ M3 Male 01:29:09
51 46 18 331 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ M2 Male 01:02:56
292 261 114 51 ΑΤΤΑΛΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M3 sciencetraining.gr Male 01:28:14
68 62 24 358 ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M2 SANTA RUNNING TEAM Male 01:04:45
38 34 6 52 ΒΑΡΕΛΑΣ ΧΑΡΗΣ M4 Male 01:01:00
277 248 77 332 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M2 Male 01:25:51
357 301 93 54 ΒΕΡΓΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ M2 Male 01:37:11
270 242 101 55 ΒΛΑΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ M3 Male 01:25:02
11 11 5 377 ΒΛΑΣΤΟΣ ΦΑΝΗΣ M2 PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:55:47
70 64 20 333 ΒΛΑΧΟΣ ΚΩΣΤΑΣ M3 Male 01:05:01
376 314 61 56 ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΙΏΡΓΟΣ M4 Male 01:43:53
286 255 111 57 ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M3 TSOUMELEKA ACCEPTED Male 01:26:52
84 78 31 421 ΒΟΛΗΣ ΜΑΡΚΟΣ M3 UP-Κυτταρική Θρέψη Male 01:06:22
135 127 48 58 ΒΟΥΡΒΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ M3 Male 01:11:23
85 79 32 337 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M3 Byrons runners Male 01:06:22
303 269 120 349 ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ M3 SALIGARIA Male 01:29:36
116 108 43 59 ΒΡΟΝΤΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ M3 Male 01:09:24

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Φύλο Χρόνος
120 86 501 ABBAS HUSSEIN arla running team Male 00:47:02
173 116 665 ALLEN JONATHAN Male 01:28:51
102 27 696 HEUVINCK LORA Female 00:44:18
38 32 502 LEPRI GIOVANNI Male 00:35:28
166 56 503 LINCE LINA Female 01:12:58
101 26 697 RYAN MICHELLE Female 00:44:18
147 102 650 ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ALFA MEASUREMENTS Male 00:54:47
79 62 505 ΑΓΡΑΝΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Male 00:40:29
105 77 506 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 00:44:46
100 25 638 ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΕΥΣΤΑΘΙΑ SANTA RUNNING TEAM Female 00:43:49
91 71 507 ΑΛΑΚΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ TSOUMELEKA ACCEPTED Male 00:42:14
32 27 508 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Male 00:33:40
82 19 509 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ Female 00:41:24
28 25 682 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Ό,ΤΙ ΝΑ'ΝΑΙ Male 00:33:08
21 19 510 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ DE SPORT Male 00:31:51
145 101 511 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ GL CREATIONS Male 00:53:17
55 44 657 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ [email protected] Male 00:38:38
133 95 645 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΣΟΣ Gargoyles Male 00:49:47
137 41 646 ΒΑΡΘΑΛΗ ΛΟΥΙΖΑ Gargoyles Female 00:51:56
167 57 512 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ CHRONOSYSTEMS Female 01:13:02
9 9 513 ΒΙΤΖΗΛΑΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Male 00:29:05
129 94 514 ΒΛΑΧΟΣ ΣΑΚΗΣ Male 00:48:52
130 36 515 ΒΟΛΙΩΤΗ ΝΑΓΙΑ Female 00:48:59
154 48 679 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ Female 00:58:05
155 49 677 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Female 00:58:05
142 98 680 ΒΟΥΡΒΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 00:53:07
134 39 516 ΒΡΟΤΣΟΥ ΤΖΕΝΗ CGS Triathlon Club Female 00:50:35
164 109 518 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Male 01:04:59
121 87 630 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΑΣΟΣ SALIGARIA Male 00:47:13
118 84 522 ΓΙΑΛΑΜΑΔΕΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Male 00:46:50
70 54 669 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Male 00:39:56
45 36 626 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 00:36:32
17 16 670 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ Α.Σ ΑΥΤΟΑΜΥΝΑΣ Η ΛΕΓΕΩΝΑ Male 00:31:05
57 13 523 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ L CREW Female 00:39:08
84 65 525 ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Marathon club Male 00:41:45
115 83 526 ΔΑΛΑΛΑΚΗΣ ΘΑΝΟΣ Male 00:46:31
109 30 527 ΔΑΠΟΝΤΕ ΚΑΣΣΙΑΝΗ Female 00:45:58
46 37 653 ΔΕΜΕΡΟΥΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ PROTYPO RAFINA FITNESS CLUB Male 00:36:46
135 40 631 ΔΕΜΙΡΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ SALIGARIA Female 00:51:06
35 30 529 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Male 00:34:33
124 89 530 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 00:48:01
92 72 627 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΓΙΑ ESPRESSO Male 00:42:15
95 23 531 ΔΟΥΝΑΒΗ ΑΓΝΗ Female 00:42:33
171 114 532 ΖΑΝΤΖΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Male 01:23:55
61 48 533 ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ Male 00:39:16
62 49 534 ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ Male 00:39:33
26 23 535 ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Male 00:33:01
111 81 651 ΙΑΣΩΝ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ALFA MEASUREMENTS Male 00:46:16
19 17 536 ΚΑΚΚΑΒΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑ Male 00:31:40
14 13 537 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝΑΣ MYATHLETE - CHOZEN TEAM Male 00:30:27

Σελίδες