Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
81 18 1 20 ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ALL Η καρδια του παιδιού Female 1:45:57
65 54 24 15 PANAGOS KONSTANTINOS M40+ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 1950 Male 1:27:20
21 20 7 21 TRIANTAFYLLOU GIORGOS M40+ 1951 Male 1:07:01
56 8 7 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1954 Female 1:21:47
67 56 25 89 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ M40+ 1954 Male 1:29:29
51 45 20 90 ΒΑΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1954 Male 1:19:12
83 64 31 86 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M40+ 1958 Male 2:14:04
46 41 16 44 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ M40+ ΣΔΥΡεθυμνου 1963 Male 1:16:16
48 42 17 85 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΘΑΝΟΣ M40+ 1964 Male 1:17:25
73 60 27 54 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40+ 1965 Male 1:32:10
79 16 13 48 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ W40+ 1967 Female 1:40:37
37 4 4 63 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1967 Female 1:13:17
75 61 28 38 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ GL CREATIONS 1967 Male 1:33:04
26 24 11 14 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ 1968 Male 1:09:48
82 19 15 25 ARGYROKOU AGGELIKI W40+ PILABOX 1969 Female 1:51:17
62 52 23 5 ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ M40+ 1969 Male 1:25:53
57 49 21 24 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΝΑΤΙΝΟΣ M40+ 1970 Male 1:23:28
40 36 15 60 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M40+ - 1971 Male 1:14:33
74 14 11 6 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ W40+ 1971 Female 1:33:02
22 21 8 72 ΒΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M40+ Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1971 Male 1:07:03
33 30 12 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40+ 1971 Male 1:11:44
76 15 12 37 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ W40+ GL CREATIONS 1971 Female 1:33:04
77 62 29 26 ANESTIS GEORGIOS M40+ 1972 Male 1:33:05
24 22 9 68 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M40+ - 1972 Male 1:07:59
25 23 10 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ 1972 Male 1:09:20
80 17 14 41 TRICHIA SPYRIDONIA W40+ 1973 Female 1:42:02
60 50 22 70 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ M40+ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1973 Male 1:23:56
69 13 10 19 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ W40+ Η καρδια του παιδιού 1974 Female 1:30:54
70 57 26 42 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ M40+ Ορεσκεια Σερρων 1974 Male 1:31:08
29 3 3 88 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W40+ 1974 Female 1:10:59
34 31 13 71 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ Η καρδια του παιδιού 1975 Male 1:11:47
13 13 5 30 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1975 Male 1:03:57
11 11 4 29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40+ 1975 Male 1:01:23
78 63 30 74 ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ M40+ NTASMAN 1976 Male 1:38:43
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
23 2 2 83 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1977 Female 1:07:09
35 32 14 11 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ M40+ 1977 Male 1:11:51
58 9 8 23 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ W40+ 1977 Female 1:23:42
59 10 9 64 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1977 Female 1:23:44
7 7 1 50 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M40+ Orange Mountain Team 1977 Male 0:58:25
10 10 3 76 STAMPEDAKIS KONSTANTINOS M40+ ERMA FIRST 1977 Male 0:59:28
16 15 6 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M40+ 1978 Male 1:05:04
42 5 5 46 KEIVANIDOU XENI W40+ 1978 Female 1:15:06
14 1 1 69 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ W40+ DYNAFIT 1979 Female 1:04:25
47 6 6 61 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ W40+ . 1979 Female 1:17:08
49 43 18 73 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M40+ 1979 Male 1:17:53
50 44 19 75 BRISIMITZIS PANAGIOTIS M40+ 1979 Male 1:18:06
6 6 6 65 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 1980 Male 0:54:48
44 39 24 9 BROUMAS NICK M18-39 1980 Male 1:15:18
45 40 25 35 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M18-39 1981 Male 1:15:23

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
25 21 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ Male 0:45:57
68 20 68 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Female 1:15:24
48 38 48 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNFUN.GR Male 0:52:55
71 49 71 ΜΠΟΥΝΙΑΣ ΚΩΣΤΑΣ Male 1:24:36
51 41 51 ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Male 0:54:48
73 50 73 ΣΑΙΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ Male 1:24:44
31 26 31 ΜΙΚΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Male 0:48:11
10 10 10 ΩΩ__6KM NONAME_2018 Male 0:40:36
42 34 42 ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:50:41
53 43 53 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:56:41
64 48 64 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1:08:31
32 27 32 ΖΕΡΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ I-RUN Male 0:48:19
17 16 17 MIŁOSZ KRZYSZTOF 1963 Male 0:44:09
65 17 65 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1965 Female 1:08:31
49 39 49 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1966 Male 0:53:00
28 5 28 SARAVANOU IOANNA 1966 Female 0:47:09
75 52 75 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1966 Male 1:26:31
63 16 63 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1967 Female 1:05:11
23 3 23 PAPAIOANNOU ELENI PILABOX 1969 Female 0:45:13
24 4 24 ALEXANDRI ROULA PILABOX 1969 Female 0:45:25
15 14 15 MENTZELOPOULOS GEORGE 1970 Male 0:43:43
59 13 59 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1971 Female 1:02:32
6 6 6 CHARALAMBOUS ANGELOS 1971 Male 0:37:37
70 22 70 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1973 Female 1:19:43
9 9 9 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1973 Male 0:40:35
78 53 78 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Male 1:39:12
4 4 4 ALEX KOUTSONAS 1974 Male 0:35:38
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
19 18 19 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:44:41
41 33 41 ΣΕΝΔΕΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Run n Fun 1974 Male 0:50:29
52 42 52 DELOUSIS GIANNIS 1975 Male 0:55:16
36 6 36 GOGOU OLGA 1976 Female 0:49:43
74 51 74 KYRIKOS ANTONIOS RUNNFUN.GR 1976 Male 1:26:31
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
37 31 37 RAGKAVAS IOANNIS 1977 Male 0:49:57
62 15 62 ANTONOLOUKA KALLIOPI ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1978 Female 1:05:03
43 9 43 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1978 Female 0:51:08
45 36 45 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1979 Male 0:51:56
26 22 26 MOURTZAKIS EMMANOUIL 1979 Male 0:46:42
60 47 60 ΤΣΙΟΥΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1979 Male 1:02:37
33 28 33 TSIRGELIS LASKARIS PILABOX 1979 Male 0:48:38
40 8 40 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:50:17
67 19 67 SINODINOU IOANNA ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1982 Female 1:09:26
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
5 5 5 TSAROUHAS CHRISTOS PILABOX 1982 Male 0:36:36
29 24 29 STAMATAKIS MANOS 1982 Male 0:47:41
54 11 54 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1982 Female 0:57:26
20 19 20 DIMITRAKOPOULOS LAMPROS 1983 Male 0:44:43
38 32 38 ΚΟΛΛΙΑΣ ΜΙΛΤΟΣ 1984 Male 0:50:02
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45

Σελίδες