Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1 1 PAGOUNADIS THANASIS M18-39 THE NORTH FACE 1987 Male 0:49:03
14 1 1 69 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ W40+ DYNAFIT 1979 Female 1:04:25
23 2 2 83 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1977 Female 1:07:09
2 2 2 56 ΜΑΝΔΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΠΑΥΛΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1995 Male 0:50:37
3 3 3 43 ΠΑΓΟΥΝΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M18-39 VASKOS TEAM 1990 Male 0:50:51
29 3 3 88 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W40+ 1974 Female 1:10:59
4 4 4 77 ΓΟΥΡΛΕΜΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΗΣ M18-39 1992 Male 0:51:51
37 4 4 63 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1967 Female 1:13:17
5 5 5 3 LEONIDOU VIKTOR OLOV M18-39 1994 Male 0:54:22
42 5 5 46 KEIVANIDOU XENI W40+ 1978 Female 1:15:06
47 6 6 61 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ W40+ . 1979 Female 1:17:08
6 6 6 65 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 1980 Male 0:54:48
7 7 1 50 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ M40+ Orange Mountain Team 1977 Male 0:58:25
53 7 1 18 KOTZIA ZOI W18-39 1992 Female 1:20:29
56 8 7 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1954 Female 1:21:47
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
58 9 8 23 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΘΑΛΕΙΑ W40+ 1977 Female 1:23:42
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
59 10 9 64 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1977 Female 1:23:44
10 10 3 76 STAMPEDAKIS KONSTANTINOS M40+ ERMA FIRST 1977 Male 0:59:28
11 11 4 29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40+ 1975 Male 1:01:23
63 11 2 13 NATSI IOANNA W18-39 1985 Female 1:26:59
12 12 8 55 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1988 Male 1:03:15
68 12 3 32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ W18-39 1986 Female 1:30:29
13 13 5 30 ΦΛΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ M40+ 1975 Male 1:03:57
69 13 10 19 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ W40+ Η καρδια του παιδιού 1974 Female 1:30:54
15 14 9 36 MATHAIOS GIWRGOS M18-39 1992 Male 1:05:01
74 14 11 6 ΤΣΑΠΙΚΟΥΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ W40+ 1971 Female 1:33:02
76 15 12 37 ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ W40+ GL CREATIONS 1971 Female 1:33:04
16 15 6 7 ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ M40+ 1978 Male 1:05:04
79 16 13 48 ΚΑΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ W40+ 1967 Female 1:40:37
17 16 10 52 KALTSOS ILIAS M18-39 1989 Male 1:05:23
80 17 14 41 TRICHIA SPYRIDONIA W40+ 1973 Female 1:42:02
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
81 18 1 20 ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ALL Η καρδια του παιδιού Female 1:45:57
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
82 19 15 25 ARGYROKOU AGGELIKI W40+ PILABOX 1969 Female 1:51:17
20 19 13 82 ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ M18-39 1981 Male 1:05:34
21 20 7 21 TRIANTAFYLLOU GIORGOS M40+ 1951 Male 1:07:01
22 21 8 72 ΒΟΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ M40+ Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1971 Male 1:07:03
24 22 9 68 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M40+ - 1972 Male 1:07:59
25 23 10 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ 1972 Male 1:09:20
26 24 11 14 ΜΗΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ 1968 Male 1:09:48
27 25 14 4 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 Crossfit Chalandri 1983 Male 1:10:49
28 26 15 58 KAVVADAS VASILIOS M18-39 1990 Male 1:10:59
30 27 16 51 ΤΣΙΛΙΜΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M18-39 1986 Male 1:11:01
31 28 17 66 ORHAN NIKOS M18-39 UFC THESSALONIKI 1995 Male 1:11:03
32 29 18 2 DIAMANTIS PANAGIOTIS M18-39 PLANET FITNESS 1985 Male 1:11:42
33 30 12 8 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ M40+ 1971 Male 1:11:44
34 31 13 71 ΤΣΟΥΝΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ M40+ Η καρδια του παιδιού 1975 Male 1:11:47

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
1 1 1 TSITOS ALEXANDROS ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1987 Male 0:31:48
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
21 2 21 ΓΚΙΒΑΛΟΥ ΛΗΔΑ Crossfit Chalandri 1986 Female 0:44:51
23 3 23 PAPAIOANNOU ELENI PILABOX 1969 Female 0:45:13
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45
24 4 24 ALEXANDRI ROULA PILABOX 1969 Female 0:45:25
4 4 4 ALEX KOUTSONAS 1974 Male 0:35:38
5 5 5 TSAROUHAS CHRISTOS PILABOX 1982 Male 0:36:36
28 5 28 SARAVANOU IOANNA 1966 Female 0:47:09
36 6 36 GOGOU OLGA 1976 Female 0:49:43
6 6 6 CHARALAMBOUS ANGELOS 1971 Male 0:37:37
39 7 39 ΦΛΙΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1987 Female 0:50:03
7 7 7 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:37:46
40 8 40 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 1980 Female 0:50:17
8 8 8 ΔΗΜΗΤΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1986 Male 0:40:35
43 9 43 ΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 1978 Female 0:51:08
9 9 9 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1973 Male 0:40:35
47 10 47 PAPAMICHAIL ANGIE RUNNFUN.GR 1987 Female 0:52:55
10 10 10 ΩΩ__6KM NONAME_2018 Male 0:40:36
54 11 54 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1982 Female 0:57:26
12 11 12 GETSI DANIEL 1988 Male 0:41:46
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
57 12 57 TSIKOURA ANNA 1987 Female 1:01:35
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
59 13 59 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1971 Female 1:02:32
15 14 15 MENTZELOPOULOS GEORGE 1970 Male 0:43:43
61 14 61 ANTONELLI CHRISTINA AEGEAN SEALS RUNNING TEAM 1987 Female 1:04:42
16 15 16 GAVALAS ANTONIS AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2001 Male 0:43:52
62 15 62 ANTONOLOUKA KALLIOPI ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1978 Female 1:05:03
17 16 17 MIŁOSZ KRZYSZTOF 1963 Male 0:44:09
63 16 63 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 1967 Female 1:05:11
65 17 65 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1965 Female 1:08:31
18 17 18 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 1990 Male 0:44:28
66 18 66 RAMFOU ANASTASIA AEGEAN SEALS DIVING CENTER 1987 Female 1:09:23
19 18 19 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:44:41
67 19 67 SINODINOU IOANNA ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1982 Female 1:09:26
20 19 20 DIMITRAKOPOULOS LAMPROS 1983 Male 0:44:43
22 20 22 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 Male 0:45:09
68 20 68 ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ Female 1:15:24
25 21 25 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΜΗΣ Male 0:45:57
69 21 69 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΡΟΔΟΥΛΑ 1986 Female 1:18:56
26 22 26 MOURTZAKIS EMMANOUIL 1979 Male 0:46:42
70 22 70 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1973 Female 1:19:43
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
72 23 72 ΤΡΕΣΣΟΥ ΕΦΗ 1993 Female 1:24:37
76 24 76 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΦΛΩΡΑ 1994 Female 1:39:06
29 24 29 STAMATAKIS MANOS 1982 Male 0:47:41
77 25 77 ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ 1994 Female 1:39:12
30 25 30 KOSTAKIS ALEX Cf Workout District 1998 Male 0:47:45

Σελίδες