Back to top

Pilabox Trail Race 2019

Κυρ, 03/02/2019

Αποτελέσματα Pilabox Trail Race 2019 6 χιλιόμετρα και 10 χιολιόμετρα.

 

[Πηγής: chronolog]

Pilabox Trail Race 2019 10KM
Pilabox Trail Race 2019 6KM
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
82 19 15 25 ARGYROKOU AGGELIKI W40+ PILABOX 1969 Female 1:51:17
39 35 21 40 SYNODIS EFSTRATIOS M18-39 AEGEANSEALSDIVING CENTER 1985 Male 1:14:11
77 62 29 26 ANESTIS GEORGIOS M40+ 1972 Male 1:33:05
21 20 7 21 TRIANTAFYLLOU GIORGOS M40+ 1951 Male 1:07:01
15 14 9 36 MATHAIOS GIWRGOS M18-39 1992 Male 1:05:01
17 16 10 52 KALTSOS ILIAS M18-39 1989 Male 1:05:23
63 11 2 13 NATSI IOANNA W18-39 1985 Female 1:26:59
10 10 3 76 STAMPEDAKIS KONSTANTINOS M40+ ERMA FIRST 1977 Male 0:59:28
65 54 24 15 PANAGOS KONSTANTINOS M40+ ΑΝΕΚΣΑΡΤΙΤΟΣ 1950 Male 1:27:20
44 39 24 9 BROUMAS NICK M18-39 1980 Male 1:15:18
31 28 17 66 ORHAN NIKOS M18-39 UFC THESSALONIKI 1995 Male 1:11:03
52 46 26 27 GERARDIS NIKOS M18-39 1991 Male 1:19:27
32 29 18 2 DIAMANTIS PANAGIOTIS M18-39 PLANET FITNESS 1985 Male 1:11:42
50 44 19 75 BRISIMITZIS PANAGIOTIS M40+ 1979 Male 1:18:06
80 17 14 41 TRICHIA SPYRIDONIA W40+ 1973 Female 1:42:02
64 53 30 12 NTOUROS DRAKOPOULOS SPYROS M18-39 1982 Male 1:27:01
1 1 1 1 PAGOUNADIS THANASIS M18-39 THE NORTH FACE 1987 Male 0:49:03
28 26 15 58 KAVVADAS VASILIOS M18-39 1990 Male 1:10:59
5 5 5 3 LEONIDOU VIKTOR OLOV M18-39 1994 Male 0:54:22
42 5 5 46 KEIVANIDOU XENI W40+ 1978 Female 1:15:06
53 7 1 18 KOTZIA ZOI W18-39 1992 Female 1:20:29
40 36 15 60 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΒΡΑΑΜ M40+ - 1971 Male 1:14:33
69 13 10 19 ΖΑΧΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ W40+ Η καρδια του παιδιού 1974 Female 1:30:54
45 40 25 35 ΦΛΩΡΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ M18-39 1981 Male 1:15:23
81 18 1 20 ΚΟΝΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ALL Η καρδια του παιδιού Female 1:45:57
12 12 8 55 ΚΙΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ M18-39 Α.Σ. ΑΓΊΟΥ ΔΗΜΗΤΡΊΟΥ ΜΥΡΜΙΔΟΝΕΣ 1988 Male 1:03:15
36 33 19 10 ΣΑΟΥΓΚΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ M18-39 NS Coaching 1994 Male 1:13:09
49 43 18 73 ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ M40+ 1979 Male 1:17:53
37 4 4 63 ΚΟΥΡΑΣΗ ΑΝΝΥ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1967 Female 1:13:17
8 8 2 49 ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ M40+ Orange Mountain Team 1976 Male 0:58:50
9 9 7 28 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ M18-39 Orange Mountain Team 1987 Male 0:59:04
72 59 33 80 ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΓΕΙΤΩΝ M18-39 1994 Male 1:31:19
14 1 1 69 ΙΓΓΛΕΖΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ W40+ DYNAFIT 1979 Female 1:04:25
24 22 9 68 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ M40+ - 1972 Male 1:07:59
73 60 27 54 ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ M40+ 1965 Male 1:32:10
25 23 10 84 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ 1972 Male 1:09:20
75 61 28 38 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M40+ GL CREATIONS 1967 Male 1:33:04
19 18 12 31 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ M18-39 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1983 Male 1:05:29
6 6 6 65 ΤΑΓΤΕΛΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 1980 Male 0:54:48
41 37 22 62 ΙΕΡΑΠΕΤΡΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ M18-39 1998 Male 1:14:42
27 25 14 4 ΑΛΕΒΙΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 Crossfit Chalandri 1983 Male 1:10:49
11 11 4 29 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M40+ 1975 Male 1:01:23
18 17 11 45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1989 Male 1:05:25
66 55 31 87 ΒΟΡΕΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ M18-39 1983 Male 1:28:51
29 3 3 88 ΜΑΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ W40+ 1974 Female 1:10:59
59 10 9 64 ΚΑΡΑΤΖΑ ΕΛΕΝΑ W40+ ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΙΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 1977 Female 1:23:44
23 2 2 83 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1977 Female 1:07:09
56 8 7 39 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ W40+ 1954 Female 1:21:47
83 64 31 86 ΨΑΡΡΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ M40+ 1958 Male 2:14:04
68 12 3 32 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ W18-39 1986 Female 1:30:29

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
30 25 30 KOSTAKIS ALEX Cf Workout District 1998 Male 0:47:45
1 1 1 TSITOS ALEXANDROS ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1987 Male 0:31:48
66 18 66 RAMFOU ANASTASIA AEGEAN SEALS DIVING CENTER 1987 Female 1:09:23
6 6 6 CHARALAMBOUS ANGELOS 1971 Male 0:37:37
47 10 47 PAPAMICHAIL ANGIE RUNNFUN.GR 1987 Female 0:52:55
57 12 57 TSIKOURA ANNA 1987 Female 1:01:35
74 51 74 KYRIKOS ANTONIOS RUNNFUN.GR 1976 Male 1:26:31
16 15 16 GAVALAS ANTONIS AMORGOS RUNNING TEAM (A.R.T) 2001 Male 0:43:52
61 14 61 ANTONELLI CHRISTINA AEGEAN SEALS RUNNING TEAM 1987 Female 1:04:42
46 37 46 VEKRIS CHRISTOS RUNNING SPOT 1992 Male 0:52:23
5 5 5 TSAROUHAS CHRISTOS PILABOX 1982 Male 0:36:36
12 11 12 GETSI DANIEL 1988 Male 0:41:46
23 3 23 PAPAIOANNOU ELENI PILABOX 1969 Female 0:45:13
26 22 26 MOURTZAKIS EMMANOUIL 1979 Male 0:46:42
15 14 15 MENTZELOPOULOS GEORGE 1970 Male 0:43:43
52 42 52 DELOUSIS GIANNIS 1975 Male 0:55:16
67 19 67 SINODINOU IOANNA ART (AMORGOS RUNNING TEAM) 1982 Female 1:09:26
28 5 28 SARAVANOU IOANNA 1966 Female 0:47:09
37 31 37 RAGKAVAS IOANNIS 1977 Male 0:49:57
62 15 62 ANTONOLOUKA KALLIOPI ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1978 Female 1:05:03
4 4 4 ALEX KOUTSONAS 1974 Male 0:35:38
17 16 17 MIŁOSZ KRZYSZTOF 1963 Male 0:44:09
20 19 20 DIMITRAKOPOULOS LAMPROS 1983 Male 0:44:43
33 28 33 TSIRGELIS LASKARIS PILABOX 1979 Male 0:48:38
29 24 29 STAMATAKIS MANOS 1982 Male 0:47:41
10 10 10 ΩΩ__6KM NONAME_2018 Male 0:40:36
36 6 36 GOGOU OLGA 1976 Female 0:49:43
24 4 24 ALEXANDRI ROULA PILABOX 1969 Female 0:45:25
55 44 55 TOURKOGIANNIS VAGGELIS 1998 Male 0:59:46
14 13 14 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1982 Male 0:42:53
77 25 77 ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ 1994 Female 1:39:12
49 39 49 ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 1966 Male 0:53:00
9 9 9 ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 1973 Male 0:40:35
59 13 59 ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 1971 Female 1:02:32
42 34 42 ΤΣΟΥΚΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Male 0:50:41
13 12 13 ΚΟΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1987 Male 0:42:06
78 53 78 ΜΠΑΣΙΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1974 Male 1:39:12
75 52 75 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1966 Male 1:26:31
65 17 65 ΦΥΤΙΛΗ ΓΙΟΥΛΗ 1965 Female 1:08:31
7 7 7 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 Male 0:37:46
48 38 48 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ RUNNFUN.GR Male 0:52:55
19 18 19 ΘΕΟΔΩΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1974 Male 0:44:41
3 3 3 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ GVIRTUAL 1985 Male 0:32:45
11 1 11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1976 Female 0:40:58
64 48 64 ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 1:08:31
53 43 53 ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Male 0:56:41
2 2 2 ΠΑΝΑΓΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ VASKOS TEAM 1989 Male 0:32:18
70 22 70 ΦΑΚΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1973 Female 1:19:43
27 23 27 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1974 Male 0:46:54
35 30 35 ΚΟΥΓΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1990 Male 0:49:15

Σελίδες