Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD - 1954 Α 02:15:10
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1959 Α 02:07:41
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER - 1959 Α 02:15:10
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1963 Α 02:02:16
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER - 1964 Α 02:20:20
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN DEWSBURY ROAD RUNNERS 1964 Α 01:46:09
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 1965 Α 02:07:40
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
31 29 1 2034 ΠΕΤΚΟΣ ΘΆΝΟΣ - 1966 Α 01:45:36
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1967 Α 02:11:29
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967 Α 01:53:42
145 116 10 2172 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ACTION CLUB 1967 Α 02:44:29
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ - 1967 Γ 02:00:04
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MASTER KEK 1968 Α 02:00:08
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1969 Α 01:54:40
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
37 35 2 2012 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1969 Α 01:47:49
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1970 Α 01:23:15
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ YPSARION TRAIL RUNNERS 1970 Α 01:52:44
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
33 31 8 2159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ - 1971 Α 01:46:02
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ - 1971 Α 02:04:44
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
38 36 9 2066 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1971 Α 01:48:09
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
41 38 11 2115 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ - 1972 Α 01:48:31
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1973 Α 01:38:44
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 1973 Α 02:08:54
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1973 Α 02:21:01
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ - 1974 Α 01:31:11
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1974 Α 02:34:32
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
101 84 1 5090 CHAPMAN KEN KIMBERWORTH STRIDERS 1942 Α 00:29:30
136 104 1 5020 SEARS DAVID MALTBY RUNNING CLUB 1948 Α 00:31:20
190 131 2 5088 ΔΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1948 Α 00:36:32
166 47 1 5021 SEARS JANET MALTBY RUNNING CLUB 1950 Γ 00:33:28
65 54 1 5023 RUST JAMES MALTBYRC 1950 Α 00:27:32
217 75 3 5022 RUST JUDITH MALTBy 1950 Γ 00:43:07
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT MALTBY RUNNING CLUB 1952 Α 00:27:55
216 74 2 5019 HOUGHTON SHEILA MALTBY RUNNING CLUB 1954 Γ 00:43:07
107 86 4 5186 WENDT ROBERT - 1955 Α 00:29:43
227 85 2 5279 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1957 Γ 00:51:48
89 76 3 5094 BOUCHAGIAR IOANNIS - 1957 Α 00:28:41
167 120 5 5276 ΡΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1958 Α 00:33:28
226 84 1 5278 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΣΙΣΗ - 1958 Γ 00:51:45
50 43 1 5027 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1958 Α 00:26:22
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1959 Α 00:26:43
193 134 6 5273 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - 1959 Α 00:36:33
182 56 3 5272 GJORGJOSKA MONICA - 1960 Γ 00:35:29
140 108 4 5117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΡΑΓΚΑΝΙΩΤΙΚΑ 1960 Α 00:31:31
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1960 Α 00:26:22
210 69 4 5202 ΡΑΓΓΗ ΜΑΡΙΑ - 1962 Γ 00:39:55
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Α 00:36:36
186 128 5 5085 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - 1962 Α 00:35:54
222 80 5 5277 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - 1963 Γ 00:46:07
99 82 3 5028 ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1963 Α 00:29:24
156 39 2 5096 STEWART ELAINE - 1964 Γ 00:32:37
11 10 1 5263 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1964 Α 00:21:42
149 35 1 5055 ΜΟΥΡΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - 1964 Γ 00:32:08
127 28 2 5093 LEEUW JEANNETTE - 1965 Γ 00:30:39
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57
60 10 1 5095 SORDINA ANNA - 1966 Γ 00:27:17
208 67 4 5173 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1967 Γ 00:39:39
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1967 Γ 00:36:14
228 86 7 5201 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 1967 Γ 00:51:54
209 68 5 5032 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Γ 00:39:51
138 106 6 5035 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Α 00:31:29
78 67 4 5012 ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1968 Α 00:28:08
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1968 Α 00:26:56
8 8 1 5073 ΠΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΣ PHISIOPLUSERGO 1968 Α 00:20:18
218 76 6 5086 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1968 Γ 00:44:33
114 92 5 5238 ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1969 Α 00:30:01
148 114 7 5189 ΔΑΦΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ - 1969 Α 00:32:05
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
153 117 8 5038 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:32:30
155 38 3 5139 ΓΕΩΡΓΟΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - 1970 Γ 00:32:36
124 98 9 5187 ΧΡΙΣΤΑΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MASCLEMANIA 1970 Α 00:30:34
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
181 126 13 5284 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - 1970 Α 00:35:25
154 37 2 5185 TILBURY KATHY - 1970 Γ 00:32:33
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55

Σελίδες