Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
43 4 1 2107 WATSON ELYSA - 1991 Γ 01:48:44
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
1 1 1 2002 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 1981 Α 01:18:16
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DEREKAS ENDURANS 1976 Α 01:32:00
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN DEWSBURY ROAD RUNNERS 1964 Α 01:46:09
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1970 Α 01:23:15
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1959 Α 02:07:41
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ - 1967 Γ 02:00:04
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35
19 2 1 2048 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ xanthi runners 1984 Γ 01:38:43
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD - 1954 Α 02:15:10
31 29 1 2034 ΠΕΤΚΟΣ ΘΆΝΟΣ - 1966 Α 01:45:36
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ - 1974 Α 01:31:11
2 2 2 2031 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1983 Α 01:19:09
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1963 Α 02:02:16
37 35 2 2012 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1969 Α 01:47:49
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ - 1995 Γ 01:56:08
6 6 2 2069 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PHISIOPLUSERGO 1990 Α 01:24:38
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1976 Α 01:40:49
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑ 1990 Γ 02:01:19
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER - 1964 Α 02:20:20
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS ADIDASRUNNERSATHENS 1994 Α 01:26:55
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967 Α 01:53:42
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1969 Α 01:54:40
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER - 1959 Α 02:15:10
10 9 4 2029 ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ κερκυρα 2000 Α 01:30:19
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - 1981 Α 01:46:03
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 1974 Γ 00:30:28
226 84 1 5278 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΣΙΣΗ - 1958 Γ 00:51:45
11 10 1 5263 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1964 Α 00:21:42
22 20 1 5255 DECOMINCK YOURI - 1983 Α 00:23:07
65 54 1 5023 RUST JAMES MALTBYRC 1950 Α 00:27:32
1 1 1 5252 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:17:43
136 104 1 5020 SEARS DAVID MALTBY RUNNING CLUB 1948 Α 00:31:20
2 2 1 5063 KARATHANASSIS SPYROS PATRAS 1995 Α 00:17:53
25 4 1 5045 PANIC TIJANA kassios dias 1982 Γ 00:23:24
159 41 1 5207 ΜΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:32:45
166 47 1 5021 SEARS JANET MALTBY RUNNING CLUB 1950 Γ 00:33:28
4 4 1 5216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Α 00:18:36
149 35 1 5055 ΜΟΥΡΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - 1964 Γ 00:32:08
27 23 1 5200 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ RUN WITH THE GOAT'S CORFU TEAM 1973 Α 00:24:02
17 2 1 5015 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ - 1978 Γ 00:22:23
60 10 1 5095 SORDINA ANNA - 1966 Γ 00:27:17
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1979 Α 00:20:08
50 43 1 5027 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1958 Α 00:26:22
8 8 1 5073 ΠΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΣ PHISIOPLUSERGO 1968 Α 00:20:18
90 14 1 5213 ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:28:52
101 84 1 5090 CHAPMAN KEN KIMBERWORTH STRIDERS 1942 Α 00:29:30
10 1 1 5013 ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 1989 Γ 00:21:42
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:22:57
134 31 2 5048 SALVANOU VICTORIA kassios dias 2003 Γ 00:31:09
216 74 2 5019 HOUGHTON SHEILA MALTBY RUNNING CLUB 1954 Γ 00:43:07
156 39 2 5096 STEWART ELAINE - 1964 Γ 00:32:37
33 29 2 5127 IOANNIS VASILEIADIS ΔΑΣΙΆ 1983 Α 00:25:22
227 85 2 5279 ΤΣΟΥΚΝΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1957 Γ 00:51:48
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1959 Α 00:26:43
24 3 2 5123 ΣΚΑΡΛΆΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΉ - 1991 Γ 00:23:14
3 3 2 5074 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ PHISIOPLUSERGO 1996 Α 00:18:36
127 28 2 5093 LEEUW JEANNETTE - 1965 Γ 00:30:39
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1968 Α 00:26:56
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
38 5 2 5133 ΡΆΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ - 1983 Γ 00:25:54
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1960 Α 00:26:22
28 24 2 5037 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1971 Α 00:24:03
190 131 2 5088 ΔΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1948 Α 00:36:32
18 16 2 5153 ZINELL NICOLAS FRAPORT GREECE 2004 Α 00:22:25
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT MALTBY RUNNING CLUB 1952 Α 00:27:55
9 9 2 5047 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 2002 Α 00:21:38
154 37 2 5185 TILBURY KATHY - 1970 Γ 00:32:33
155 38 3 5139 ΓΕΩΡΓΟΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - 1970 Γ 00:32:36
184 58 3 5212 ΛΥΧΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:35:49
44 39 3 5251 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1972 Α 00:26:12
12 11 3 5046 ΣΛΟΥΜ ΡΑΦΑΗΛ - 2003 Α 00:21:56
217 75 3 5022 RUST JUDITH MALTBy 1950 Γ 00:43:07
45 6 3 5069 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1987 Γ 00:26:13
35 31 3 5116 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ κερκυρα 1978 Α 00:25:34

Σελίδες