Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
1 1 1 2002 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 1981 Α 01:18:16
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35
2 2 2 2031 ΝΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 1983 Α 01:19:09
19 2 1 2048 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ xanthi runners 1984 Γ 01:38:43
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
43 4 1 2107 WATSON ELYSA - 1991 Γ 01:48:44
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1970 Α 01:23:15
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ - 1995 Γ 01:56:08
6 6 2 2069 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ PHISIOPLUSERGO 1990 Α 01:24:38
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS ADIDASRUNNERSATHENS 1994 Α 01:26:55
10 9 4 2029 ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ κερκυρα 2000 Α 01:30:19
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ - 1967 Γ 02:00:04
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑ 1990 Γ 02:01:19
12 11 2 2035 ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΎΡΟΣ - 1974 Α 01:31:11
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DEREKAS ENDURANS 1976 Α 01:32:00
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1973 Α 01:38:44
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1976 Α 01:40:49
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
129 24 5 2046 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΩ - 1984 Γ 02:29:03
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
27 25 10 2150 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ COFEEHOUSE 1993 Α 01:43:41
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
10 1 1 5013 ΣΑΤΚΛΙΦ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018 1989 Γ 00:21:42
1 1 1 5252 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:17:43
2 2 1 5063 KARATHANASSIS SPYROS PATRAS 1995 Α 00:17:53
17 2 1 5015 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ - 1978 Γ 00:22:23
24 3 2 5123 ΣΚΑΡΛΆΤΟΥ ΦΩΤΕΙΝΉ - 1991 Γ 00:23:14
3 3 2 5074 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ PHISIOPLUSERGO 1996 Α 00:18:36
25 4 1 5045 PANIC TIJANA kassios dias 1982 Γ 00:23:24
4 4 1 5216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Α 00:18:36
5 5 3 5062 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1996 Α 00:18:52
38 5 2 5133 ΡΆΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ - 1983 Γ 00:25:54
45 6 3 5069 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1987 Γ 00:26:13
6 6 4 5054 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1998 Α 00:19:46
46 7 3 5264 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ MUSCLEMANIA 1981 Γ 00:26:14
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1979 Α 00:20:08
53 8 4 5267 BORKOWSKA JUSTYNA - 1991 Γ 00:26:35
8 8 1 5073 ΠΑΤΕΛΗΣ ΠΑΝΟΣ PHISIOPLUSERGO 1968 Α 00:20:18
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
9 9 2 5047 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 2002 Α 00:21:38
11 10 1 5263 ΜΑΚΑΝΤΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1964 Α 00:21:42
60 10 1 5095 SORDINA ANNA - 1966 Γ 00:27:17
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
12 11 3 5046 ΣΛΟΥΜ ΡΑΦΑΗΛ - 2003 Α 00:21:56
13 12 4 5108 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:04
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
85 13 3 5198 HAVLOVA PETRA SOUTH RUNNERS 1976 Γ 00:28:29
14 13 5 5268 ΑΤΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ MUSCLEMANIA 2001 Α 00:22:05
15 14 6 5178 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:16
90 14 1 5213 ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:28:52
16 15 7 5179 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:21
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ - 1981 Γ 00:28:54
93 16 5 5030 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1982 Γ 00:28:56
18 16 2 5153 ZINELL NICOLAS FRAPORT GREECE 2004 Α 00:22:25
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER - 1986 Γ 00:29:11
19 17 8 5222 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:22:37
102 18 8 5128 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΟΦΙΑ - 1987 Γ 00:29:30
20 18 9 5106 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:53
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:22:57
103 19 9 5136 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΒΑΣΩ - 1989 Γ 00:29:30
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MUSCLEMANIA 1995 Γ 00:29:34
22 20 1 5255 DECOMINCK YOURI - 1983 Α 00:23:07
105 21 11 5081 RAPI ΡΑΠΗ NIKOLETT ΝΙΚΟΛΕΤ - 1989 Γ 00:29:35
23 21 5 5014 ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ κερκυρα 1985 Α 00:23:14
108 22 12 5240 ΛΑΙΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ PHISIO PLUS 1985 Γ 00:29:44
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1991 Α 00:23:26
118 23 13 5156 ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΑΓΔΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1990 Γ 00:30:10
27 23 1 5200 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ RUN WITH THE GOAT'S CORFU TEAM 1973 Α 00:24:02
120 24 14 5077 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΈΛΛΑ κερκυρα 1989 Γ 00:30:12
28 24 2 5037 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1971 Α 00:24:03
121 25 6 5134 ΣΤΙΝΓΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ - 1982 Γ 00:30:13
29 25 7 5059 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ - 1998 Α 00:24:32

Σελίδες