Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER - 1959 Α 02:15:10
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
43 4 1 2107 WATSON ELYSA - 1991 Γ 01:48:44
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
29 27 12 2016 MANATOS PETROS - 1989 Α 01:44:36
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER - 1964 Α 02:20:20
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD - 1954 Α 02:15:10
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN DEWSBURY ROAD RUNNERS 1964 Α 01:46:09
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS ADIDASRUNNERSATHENS 1994 Α 01:26:55
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DEREKAS ENDURANS 1976 Α 01:32:00
126 104 13 2133 ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1980 Α 02:26:53
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Α 01:58:51

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομαφθίνουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
37 33 3 5154 ZINELL ALEXANDER FRAPORT GREECE 1980 Α 00:25:41
164 45 20 5092 BABOS ANIKÓ - 1989 Γ 00:33:10
60 10 1 5095 SORDINA ANNA - 1966 Γ 00:27:17
136 104 1 5020 SEARS DAVID MALTBY RUNNING CLUB 1948 Α 00:31:20
156 39 2 5096 STEWART ELAINE - 1964 Γ 00:32:37
89 76 3 5094 BOUCHAGIAR IOANNIS - 1957 Α 00:28:41
65 54 1 5023 RUST JAMES MALTBYRC 1950 Α 00:27:32
166 47 1 5021 SEARS JANET MALTBY RUNNING CLUB 1950 Γ 00:33:28
127 28 2 5093 LEEUW JEANNETTE - 1965 Γ 00:30:39
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER - 1986 Γ 00:29:11
217 75 3 5022 RUST JUDITH MALTBy 1950 Γ 00:43:07
53 8 4 5267 BORKOWSKA JUSTYNA - 1991 Γ 00:26:35
154 37 2 5185 TILBURY KATHY - 1970 Γ 00:32:33
101 84 1 5090 CHAPMAN KEN KIMBERWORTH STRIDERS 1942 Α 00:29:30
191 132 8 5141 ΠΑΓΚΑΤΗΣ MATEO - 2005 Α 00:36:32
182 56 3 5272 GJORGJOSKA MONICA - 1960 Γ 00:35:29
18 16 2 5153 ZINELL NICOLAS FRAPORT GREECE 2004 Α 00:22:25
105 21 11 5081 RAPI ΡΑΠΗ NIKOLETT ΝΙΚΟΛΕΤ - 1989 Γ 00:29:35
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
40 35 8 5265 SIVAN OFER - 1991 Α 00:25:59
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
85 13 3 5198 HAVLOVA PETRA SOUTH RUNNERS 1976 Γ 00:28:29
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT MALTBY RUNNING CLUB 1952 Α 00:27:55
107 86 4 5186 WENDT ROBERT - 1955 Α 00:29:43
119 96 6 5132 TSIRIGOTIS SERGIOS ROCK N ROLL 2006 Α 00:30:11
216 74 2 5019 HOUGHTON SHEILA MALTBY RUNNING CLUB 1954 Γ 00:43:07
2 2 1 5063 KARATHANASSIS SPYROS PATRAS 1995 Α 00:17:53
25 4 1 5045 PANIC TIJANA kassios dias 1982 Γ 00:23:24
33 29 2 5127 IOANNIS VASILEIADIS ΔΑΣΙΆ 1983 Α 00:25:22
134 31 2 5048 SALVANOU VICTORIA kassios dias 2003 Γ 00:31:09
135 32 16 5270 EWAROUSA WINTONIDIC - 1986 Γ 00:31:17
22 20 1 5255 DECOMINCK YOURI - 1983 Α 00:23:07
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:42:51
222 80 5 5277 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - 1963 Γ 00:46:07
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
146 112 20 5226 ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:32:03
6 6 4 5054 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1998 Α 00:19:46
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Α 00:36:36
45 6 3 5069 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1987 Γ 00:26:13
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1978 Γ 00:39:56
167 120 5 5276 ΡΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1958 Α 00:33:28
171 122 19 5098 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:34:10
190 131 2 5088 ΔΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1948 Α 00:36:32
130 102 17 5112 ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:31:00
46 7 3 5264 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ MUSCLEMANIA 1981 Γ 00:26:14
125 27 4 5250 ΠΑΠΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1978 Γ 00:30:35
44 39 3 5251 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1972 Α 00:26:12
185 127 22 5225 ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:35:49
87 74 13 5157 ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1981 Α 00:28:34
4 4 1 5216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Α 00:18:36

Σελίδες