Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN DEWSBURY ROAD RUNNERS 1964 Α 01:46:09
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER - 1959 Α 02:15:10
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
29 27 12 2016 MANATOS PETROS - 1989 Α 01:44:36
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS ADIDASRUNNERSATHENS 1994 Α 01:26:55
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER - 1964 Α 02:20:20
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD - 1954 Α 02:15:10
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
43 4 1 2107 WATSON ELYSA - 1991 Γ 01:48:44
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
38 36 9 2066 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1971 Α 01:48:09
118 20 2 2164 ΑΝΘΗ ΣΟΦΙΑ COFFEEHOUSE 1972 Γ 02:21:21
141 113 25 2067 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - 1979 Α 02:39:07
33 31 8 2159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ - 1971 Α 01:46:02
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ - 1967 Γ 02:00:04
129 24 5 2046 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΩ - 1984 Γ 02:29:03
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Α 01:58:51
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36
5 5 1 2125 ΓΕΩΡΓΟΠΕΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 1970 Α 01:23:15
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
164 45 20 5092 BABOS ANIKÓ - 1989 Γ 00:33:10
53 8 4 5267 BORKOWSKA JUSTYNA - 1991 Γ 00:26:35
89 76 3 5094 BOUCHAGIAR IOANNIS - 1957 Α 00:28:41
101 84 1 5090 CHAPMAN KEN KIMBERWORTH STRIDERS 1942 Α 00:29:30
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER - 1986 Γ 00:29:11
22 20 1 5255 DECOMINCK YOURI - 1983 Α 00:23:07
135 32 16 5270 EWAROUSA WINTONIDIC - 1986 Γ 00:31:17
182 56 3 5272 GJORGJOSKA MONICA - 1960 Γ 00:35:29
85 13 3 5198 HAVLOVA PETRA SOUTH RUNNERS 1976 Γ 00:28:29
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT MALTBY RUNNING CLUB 1952 Α 00:27:55
216 74 2 5019 HOUGHTON SHEILA MALTBY RUNNING CLUB 1954 Γ 00:43:07
33 29 2 5127 IOANNIS VASILEIADIS ΔΑΣΙΆ 1983 Α 00:25:22
2 2 1 5063 KARATHANASSIS SPYROS PATRAS 1995 Α 00:17:53
127 28 2 5093 LEEUW JEANNETTE - 1965 Γ 00:30:39
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
25 4 1 5045 PANIC TIJANA kassios dias 1982 Γ 00:23:24
105 21 11 5081 RAPI ΡΑΠΗ NIKOLETT ΝΙΚΟΛΕΤ - 1989 Γ 00:29:35
217 75 3 5022 RUST JUDITH MALTBy 1950 Γ 00:43:07
65 54 1 5023 RUST JAMES MALTBYRC 1950 Α 00:27:32
134 31 2 5048 SALVANOU VICTORIA kassios dias 2003 Γ 00:31:09
166 47 1 5021 SEARS JANET MALTBY RUNNING CLUB 1950 Γ 00:33:28
136 104 1 5020 SEARS DAVID MALTBY RUNNING CLUB 1948 Α 00:31:20
40 35 8 5265 SIVAN OFER - 1991 Α 00:25:59
60 10 1 5095 SORDINA ANNA - 1966 Γ 00:27:17
156 39 2 5096 STEWART ELAINE - 1964 Γ 00:32:37
154 37 2 5185 TILBURY KATHY - 1970 Γ 00:32:33
119 96 6 5132 TSIRIGOTIS SERGIOS ROCK N ROLL 2006 Α 00:30:11
107 86 4 5186 WENDT ROBERT - 1955 Α 00:29:43
37 33 3 5154 ZINELL ALEXANDER FRAPORT GREECE 1980 Α 00:25:41
18 16 2 5153 ZINELL NICOLAS FRAPORT GREECE 2004 Α 00:22:25
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:26:05
34 30 12 5165 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:23
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Α 00:36:36
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1976 Α 00:27:26
111 89 21 5146 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΑΡΗΣ fitlab running Team 1985 Α 00:29:54
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - 2000 Α 00:26:27
76 65 10 5248 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1975 Α 00:27:58
19 17 8 5222 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:22:37
78 67 4 5012 ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1968 Α 00:28:08
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57
185 127 22 5225 ΑΡΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:35:49
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55
14 13 5 5268 ΑΤΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ MUSCLEMANIA 2001 Α 00:22:05
206 65 7 5166 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Γ 00:39:35
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
200 139 15 5031 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1974 Α 00:38:06
4 4 1 5216 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Α 00:18:36
195 136 23 5219 ΒΙΔΙΝΙΩΤΗΣ ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:36:55
128 100 7 5155 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 2005 Α 00:30:42
43 38 10 5040 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - 1994 Α 00:26:11

Σελίδες