Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
129 24 5 2046 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΩ - 1984 Γ 02:29:03
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - 1981 Α 01:46:03
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 1965 Α 02:07:40
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
136 26 7 2176 ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣ - 1994 Γ 02:32:33
49 44 8 2126 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ - 1975 Α 01:52:50
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
33 31 8 2159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ - 1971 Α 01:46:02
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1967 Α 02:11:29
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
50 45 9 2128 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Α 01:53:13
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
89 77 9 2113 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 02:08:18
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
38 36 9 2066 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1971 Α 01:48:09
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
145 116 10 2172 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ACTION CLUB 1967 Α 02:44:29
27 25 10 2150 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ COFEEHOUSE 1993 Α 01:43:41
28 26 11 2053 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1990 Α 01:44:21
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
41 38 11 2115 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ - 1972 Α 01:48:31
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1976 Α 01:54:01
29 27 12 2016 MANATOS PETROS - 1989 Α 01:44:36
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 1980 Α 02:12:31
126 104 13 2133 ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1980 Α 02:26:53
30 28 13 2132 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1987 Α 01:45:09
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1978 Α 01:54:19
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ YPSARION TRAIL RUNNERS 1970 Α 01:52:44

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
89 76 3 5094 BOUCHAGIAR IOANNIS - 1957 Α 00:28:41
45 6 3 5069 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1987 Γ 00:26:13
184 58 3 5212 ΛΥΧΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:35:49
35 31 3 5116 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ κερκυρα 1978 Α 00:25:34
46 7 3 5264 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΑΘΗΝΑ MUSCLEMANIA 1981 Γ 00:26:14
217 75 3 5022 RUST JUDITH MALTBy 1950 Γ 00:43:07
155 38 3 5139 ΓΕΩΡΓΟΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - 1970 Γ 00:32:36
37 33 3 5154 ZINELL ALEXANDER FRAPORT GREECE 1980 Α 00:25:41
5 5 3 5062 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1996 Α 00:18:52
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1967 Γ 00:36:14
39 34 4 5076 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - 1981 Α 00:25:54
210 69 4 5202 ΡΑΓΓΗ ΜΑΡΙΑ - 1962 Γ 00:39:55
107 86 4 5186 WENDT ROBERT - 1955 Α 00:29:43
140 108 4 5117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΡΑΓΚΑΝΙΩΤΙΚΑ 1960 Α 00:31:31
53 8 4 5267 BORKOWSKA JUSTYNA - 1991 Γ 00:26:35
163 44 4 5043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ SOUTH CORFU RANNERS 1971 Γ 00:33:05
13 12 4 5108 ΠΟΛΥΜΕΝΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:04
78 67 4 5012 ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1968 Α 00:28:08
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ - 1981 Γ 00:28:54
36 32 4 5174 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2004 Α 00:25:39
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1973 Α 00:27:36
208 67 4 5173 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1967 Γ 00:39:39
125 27 4 5250 ΠΑΠΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1978 Γ 00:30:35
6 6 4 5054 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1998 Α 00:19:46
198 61 4 5211 ΚΙΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΑΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:37:23
209 68 5 5032 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Γ 00:39:51
158 40 5 5060 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - 1977 Γ 00:32:43
71 60 5 5140 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - 2004 Α 00:27:41
167 120 5 5276 ΡΟΥΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1958 Α 00:33:28
222 80 5 5277 ΚΟΜΝΙΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ - 1963 Γ 00:46:07
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
204 63 5 5161 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Γ 00:39:25
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
23 21 5 5014 ΡΑΥΜΟΝΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ κερκυρα 1985 Α 00:23:14
174 51 5 5258 ΜΥΡΩΝΗ ΝΤΙΝΑ - 1973 Γ 00:34:25
14 13 5 5268 ΑΤΣΑΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ MUSCLEMANIA 2001 Α 00:22:05
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
186 128 5 5085 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - 1962 Α 00:35:54
48 41 5 5232 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:26:21
114 92 5 5238 ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1969 Α 00:30:01
93 16 5 5030 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1982 Γ 00:28:56
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55
84 72 6 5233 ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - 1974 Α 00:28:16
138 106 6 5035 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Α 00:31:29
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ - 1977 Γ 00:34:55
119 96 6 5132 TSIRIGOTIS SERGIOS ROCK N ROLL 2006 Α 00:30:11
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1983 Α 00:26:35

Σελίδες