Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967 Α 01:53:42
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1976 Α 01:54:01
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1978 Α 01:54:19
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1969 Α 01:54:40
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ - 1995 Γ 01:56:08
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Α 01:58:51
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
69 8 4 2072 ΓΕΩΡΓΟΠΑΛΗ ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑ - 1975 Γ 01:59:36
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
72 10 1 2161 ΒΙΝΟΥ ΗΡΑ - 1967 Γ 02:00:04
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MASTER KEK 1968 Α 02:00:08
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1995 Α 02:00:38
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1986 Α 02:00:39
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑ 1990 Γ 02:01:19
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1963 Α 02:02:16
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1996 Α 02:03:31
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ South Corfu runners 1977 Α 02:04:40
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ - 1971 Α 02:04:44
84 73 22 2055 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1989 Α 02:05:05
85 74 18 2178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1979 Α 02:06:19
86 12 2 2015 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗ ΜΑΡΙΑ ΦΛΟΓΑ 1969 Γ 02:06:52
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 1965 Α 02:07:40
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1959 Α 02:07:41
89 77 9 2113 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 02:08:18
90 78 23 2146 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1985 Α 02:08:21
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 1973 Α 02:08:54
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1977 Α 02:11:04

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνοςφθίνουσα ταξινόμηση
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - 2000 Α 00:26:27
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1983 Α 00:26:35
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
53 8 4 5267 BORKOWSKA JUSTYNA - 1991 Γ 00:26:35
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1959 Α 00:26:43
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1968 Α 00:26:56
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57
60 10 1 5095 SORDINA ANNA - 1966 Γ 00:27:17
61 51 12 5091 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ - 1995 Α 00:27:22
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1976 Α 00:27:26
63 53 8 5110 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:27:29
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
65 54 1 5023 RUST JAMES MALTBYRC 1950 Α 00:27:32
66 55 7 5227 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1983 Α 00:27:34
67 56 8 5164 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1983 Α 00:27:35
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1973 Α 00:27:36
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
71 60 5 5140 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΜΑΡΚΟΣ - 2004 Α 00:27:41
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
73 62 2 5018 HOUGHTON ROBERT MALTBY RUNNING CLUB 1952 Α 00:27:55
74 63 13 5241 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 1985 Α 00:27:55
75 64 14 5223 ΣΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:27:56
76 65 10 5248 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1975 Α 00:27:58
77 66 14 5152 ΤΕΡΤΙΛΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ fitlab running Team 1985 Α 00:28:02
78 67 4 5012 ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1968 Α 00:28:08
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
80 69 15 5147 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:28:13
83 71 11 5158 ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1980 Α 00:28:14
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
82 70 11 5052 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1977 Α 00:28:14
84 72 6 5233 ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - 1974 Α 00:28:16
85 13 3 5198 HAVLOVA PETRA SOUTH RUNNERS 1976 Γ 00:28:29
86 73 12 5101 ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:28:33
87 74 13 5157 ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1981 Α 00:28:34
88 75 14 5199 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:28:38
89 76 3 5094 BOUCHAGIAR IOANNIS - 1957 Α 00:28:41
90 14 1 5213 ΜΑΝΘΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:28:52
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ - 1981 Γ 00:28:54
92 77 16 5242 ΠΑΙΛΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - 1990 Α 00:28:55
93 16 5 5030 ΜΠΛΑΧΟΥΡΑ ΦΑΝΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 1982 Γ 00:28:56
94 78 7 5235 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1971 Α 00:29:04
95 79 12 5079 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1975 Α 00:29:08
96 80 17 5071 ΚΕΒΕΡΚΛΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1994 Α 00:29:10
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER - 1986 Γ 00:29:11
98 81 18 5075 ΜΑΛΛΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ - 1997 Α 00:29:11
99 82 3 5028 ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1963 Α 00:29:24
100 83 19 5151 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:29:26

Σελίδες