Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 1990 Α 01:45:45
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
134 109 15 2153 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ - 1984 Α 02:31:54
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 1983 Α 02:44:29
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Α 01:58:51
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ South Corfu runners 1977 Α 02:04:40
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
85 74 18 2178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1979 Α 02:06:19
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1995 Α 02:00:38
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
83 72 19 2065 ΣΙΜΟΥ ΦΑΝΗΣ - 1971 Α 02:04:44
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1986 Α 02:00:39
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 1973 Α 02:08:54
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1977 Α 02:11:04
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1996 Α 02:03:31
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1973 Α 02:21:01
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
84 73 22 2055 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1989 Α 02:05:05
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1974 Α 02:34:32
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1977 Α 02:21:01
90 78 23 2146 ΝΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1985 Α 02:08:21
105 89 24 2060 ΦΩΤΕΙΝΑΤΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ κερκυρα 1988 Α 02:13:17
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1986 Α 02:14:07
141 113 25 2067 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - 1979 Α 02:39:07
121 101 26 2130 ΣΙΑΜΑΛΈΚΑΣ ΓΙΏΡΓΟΣ - 1995 Α 02:22:15
144 115 26 2038 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 02:42:38
123 102 27 2079 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Π.Α.Σ ΙΚΑΡΟΣ 1998 Α 02:23:58
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1997 Α 02:24:45
130 106 29 2063 ΤΣΑΦΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1985 Α 02:29:12
131 107 30 2173 ΤΣΑΜΗΣ ΝΑΣΤΑΖ - 1992 Α 02:30:55
135 110 31 2154 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1992 Α 02:31:54
138 112 32 2078 ΠΑΓΚΡΑΚΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1996 Α 02:34:56
143 114 33 2135 ΤΣΙΜΠΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1986 Α 02:40:39

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
193 134 6 5273 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ - 1959 Α 00:36:33
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1983 Α 00:26:35
194 135 6 5033 ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΑΔΑΜ SIDMA RUNNING TEAM 1962 Α 00:36:36
121 25 6 5134 ΣΤΙΝΓΚΑ ΜΙΧΑΕΛΑ - 1982 Γ 00:30:13
205 64 6 5236 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 5Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:39:26
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
218 76 6 5086 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ - 1968 Γ 00:44:33
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
16 15 7 5179 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:22:21
94 78 7 5235 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1971 Α 00:29:04
148 114 7 5189 ΔΑΦΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ - 1969 Α 00:32:05
29 25 7 5059 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ - 1998 Α 00:24:32
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1976 Α 00:27:26
128 100 7 5155 ΒΛΑΧΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 2005 Α 00:30:42
97 17 7 5254 DE RYCK JENNIFER - 1986 Γ 00:29:11
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γ 00:31:03
66 55 7 5227 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1983 Α 00:27:34
206 65 7 5166 ΑΥΛΩΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Γ 00:39:35
228 86 7 5201 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 1967 Γ 00:51:54
207 66 7 5167 ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1976 Γ 00:39:38
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1978 Γ 00:39:56
40 35 8 5265 SIVAN OFER - 1991 Α 00:25:59
19 17 8 5222 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:22:37
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1981 Γ 00:32:58
191 132 8 5141 ΠΑΓΚΑΤΗΣ MATEO - 2005 Α 00:36:32
63 53 8 5110 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:27:29
215 73 8 5218 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:42:51
110 88 8 5121 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - 1972 Α 00:29:52
153 117 8 5038 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:32:30
67 56 8 5164 ΤΣΙΡΙΓΓΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1983 Α 00:27:35
102 18 8 5128 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΟΦΙΑ - 1987 Γ 00:29:30
124 98 9 5187 ΧΡΙΣΤΑΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MASCLEMANIA 1970 Α 00:30:34
103 19 9 5136 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΒΑΣΩ - 1989 Γ 00:29:30
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
20 18 9 5106 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:53
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:26:05
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
192 133 9 5274 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2005 Α 00:36:33
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MUSCLEMANIA 1995 Γ 00:29:34
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
30 26 10 5171 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:08
139 107 10 5282 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1974 Α 00:31:29
223 81 10 5159 ΠΟΥΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΕΛΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1979 Γ 00:46:41

Σελίδες