Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
144 115 26 2038 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 02:42:38
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
22 20 3 2134 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1976 Α 01:40:49
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1976 Α 01:54:01
13 12 1 2073 ΧΕΙΜΑΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ DEREKAS ENDURANS 1976 Α 01:32:00
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
100 85 20 2024 ΤΖΙΚΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1977 Α 02:11:04
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ South Corfu runners 1977 Α 02:04:40
50 45 9 2128 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Α 01:53:13
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1977 Α 02:21:01
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1978 Α 01:54:19
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
85 74 18 2178 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1979 Α 02:06:19
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
141 113 25 2067 ΒΑΣΙΛΑΤΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ - 1979 Α 02:39:07
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
89 77 9 2113 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 02:08:18
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 1980 Α 02:12:31
126 104 13 2133 ΠΑΓΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1980 Α 02:26:53
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
1 1 1 2002 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS - RUNNINGNEWS.GR 1981 Α 01:18:16
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - 1981 Α 01:46:03
7 7 4 2127 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΛΙΚΑΣ ioannina 1982 Α 01:24:56
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 1983 Α 02:44:29

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησηςφθίνουσα ταξινόμηση Φύλο Χρόνος
28 24 2 5037 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1971 Α 00:24:03
175 124 12 5257 ΚΟΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1971 Α 00:34:25
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
94 78 7 5235 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1971 Α 00:29:04
178 54 6 5283 ΑΣΠΙΩΤΗ ΚΟΡΙΝΑ - 1971 Γ 00:34:55
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
203 141 16 5253 ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ - 1971 Α 00:38:58
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
110 88 8 5121 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ - 1972 Α 00:29:52
196 137 14 5261 ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1972 Α 00:37:10
44 39 3 5251 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1972 Α 00:26:12
69 58 4 5269 ΟΡΦΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1973 Α 00:27:36
27 23 1 5200 ΠΑΠΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ RUN WITH THE GOAT'S CORFU TEAM 1973 Α 00:24:02
174 51 5 5258 ΜΥΡΩΝΗ ΝΤΙΝΑ - 1973 Γ 00:34:25
143 110 11 5053 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ κερκυρα 1974 Α 00:31:53
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 1974 Γ 00:30:28
84 72 6 5233 ΣΠΑΤΟΥΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ - 1974 Α 00:28:16
200 139 15 5031 ΒΑΡΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1974 Α 00:38:06
139 107 10 5282 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1974 Α 00:31:29
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
95 79 12 5079 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1975 Α 00:29:08
76 65 10 5248 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1975 Α 00:27:58
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
142 109 16 5049 ΔΆΦΝΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ κερκυρα 1976 Α 00:31:53
207 66 7 5167 ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1976 Γ 00:39:38
62 52 7 5249 ΑΛΑΜΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1976 Α 00:27:26
85 13 3 5198 HAVLOVA PETRA SOUTH RUNNERS 1976 Γ 00:28:29
173 123 17 5256 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 1977 Α 00:34:24
82 70 11 5052 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1977 Α 00:28:14
113 91 13 5168 ΔΕΛΑΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1977 Α 00:29:59
158 40 5 5060 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - 1977 Γ 00:32:43
179 55 6 5129 ΜΆΣΤΟΡΑ ΛΟΥΙΖΑ - 1977 Γ 00:34:55
129 101 15 5122 ΤΖΙΛΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1977 Α 00:30:58
202 140 18 5229 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1977 Α 00:38:45
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
17 2 1 5015 ΜΑΖΗ ΣΟΦΙΑ - 1978 Γ 00:22:23
63 53 8 5110 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:27:29
125 27 4 5250 ΠΑΠΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1978 Γ 00:30:35
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:22:57
116 94 14 5231 ΚΑΝΤΑΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - 1978 Α 00:30:04
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1978 Γ 00:39:56
35 31 3 5116 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ κερκυρα 1978 Α 00:25:34
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1979 Α 00:20:08
223 81 10 5159 ΠΟΥΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΕΛΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1979 Γ 00:46:41
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
37 33 3 5154 ZINELL ALEXANDER FRAPORT GREECE 1980 Α 00:25:41
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γ 00:31:03
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23

Σελίδες