Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1978 Α 01:54:19
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 1980 Α 02:12:31
29 27 12 2016 MANATOS PETROS - 1989 Α 01:44:36
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
28 26 11 2053 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1990 Α 01:44:21
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
41 38 11 2115 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ - 1972 Α 01:48:31
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1976 Α 01:54:01
145 116 10 2172 ΜΟΥΣΤΑΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ACTION CLUB 1967 Α 02:44:29
27 25 10 2150 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ COFEEHOUSE 1993 Α 01:43:41
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
38 36 9 2066 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1971 Α 01:48:09
50 45 9 2128 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Α 01:53:13
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
89 77 9 2113 ΝΤΑΜΠΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 02:08:18
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1967 Α 02:11:29
113 19 8 2119 ΠΕΤΣΗ ΖΩΗ - 1979 Γ 02:18:29
49 44 8 2126 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ - 1975 Α 01:52:50
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
33 31 8 2159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ - 1971 Α 01:46:02
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
136 26 7 2176 ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣ - 1994 Γ 02:32:33
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
87 75 6 2076 ΠΟΥΛΉΣ ΝΙΚΌΛΑΟΣ ΟΠΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ 1965 Α 02:07:40
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MASTER KEK 1968 Α 02:00:08
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1973 Α 01:38:44
129 24 5 2046 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΩ - 1984 Γ 02:29:03
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
11 10 5 2052 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ABKHAZIA RUNNER 1987 Α 01:30:47
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - 1981 Α 01:46:03

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςαύξουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
75 64 14 5223 ΣΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:27:56
120 24 14 5077 ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΈΛΛΑ κερκυρα 1989 Γ 00:30:12
88 75 14 5199 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:28:38
77 66 14 5152 ΤΕΡΤΙΛΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ fitlab running Team 1985 Α 00:28:02
196 137 14 5261 ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1972 Α 00:37:10
113 91 13 5168 ΔΕΛΑΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1977 Α 00:29:59
41 36 13 5163 ΣΟΥΚΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2002 Α 00:26:04
181 126 13 5284 ΠΑΓΚΡΑΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ - 1970 Α 00:35:25
118 23 13 5156 ΜΕΣΗΜΕΡΗ ΜΑΓΔΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1990 Γ 00:30:10
74 63 13 5241 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 1985 Α 00:27:55
87 74 13 5157 ΜΕΣΗΜΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1981 Α 00:28:34
175 124 12 5257 ΚΟΡΙΚΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1971 Α 00:34:25
61 51 12 5091 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΑΒΒΑΣ - 1995 Α 00:27:22
95 79 12 5079 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1975 Α 00:29:08
86 73 12 5101 ΤΣΙΛΙΜΠΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:28:33
108 22 12 5240 ΛΑΙΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ PHISIO PLUS 1985 Γ 00:29:44
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
34 30 12 5165 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:23
83 71 11 5158 ΠΗΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1980 Α 00:28:14
82 70 11 5052 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1977 Α 00:28:14
105 21 11 5081 RAPI ΡΑΠΗ NIKOLETT ΝΙΚΟΛΕΤ - 1989 Γ 00:29:35
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1984 Γ 00:33:52
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - 2000 Α 00:26:27
32 28 11 5181 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:22
143 110 11 5053 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ κερκυρα 1974 Α 00:31:53
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MUSCLEMANIA 1995 Γ 00:29:34
72 61 10 5067 ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ - 1983 Α 00:27:45
30 26 10 5171 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:08
223 81 10 5159 ΠΟΥΛΗ ΑΥΓΟΥΣΤΕΛΑ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΑΓΔΑ ΜΕΣΗΜΕΡΗ 1979 Γ 00:46:41
139 107 10 5282 ΚΥΠΡΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1974 Α 00:31:29
43 38 10 5040 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - 1994 Α 00:26:11
225 83 10 5280 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1971 Γ 00:46:43
76 65 10 5248 ΑΝΕΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1975 Α 00:27:58
68 57 9 5271 ΟΡΦΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ - 1975 Α 00:27:36
124 98 9 5187 ΧΡΙΣΤΑΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MASCLEMANIA 1970 Α 00:30:34
103 19 9 5136 ΤΣΙΤΣΙΚΑ ΒΑΣΩ - 1989 Γ 00:29:30
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
220 78 9 5036 ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ SIDMA RUNNING TEAM 1975 Γ 00:46:04
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
20 18 9 5106 ΜΑΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:22:53
192 133 9 5274 ΠΑΤΟΥΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 2005 Α 00:36:33
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:26:05
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
102 18 8 5128 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΟΦΙΑ - 1987 Γ 00:29:30
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
211 70 8 5083 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1978 Γ 00:39:56
40 35 8 5265 SIVAN OFER - 1991 Α 00:25:59
19 17 8 5222 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:22:37

Σελίδες