Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
136 26 7 2176 ΠΡΟΒΑΤΑ ΑΡΤΕΜΗΣ - 1994 Γ 02:32:33
28 26 11 2053 ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1990 Α 01:44:21
29 27 12 2016 MANATOS PETROS - 1989 Α 01:44:36
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
30 28 13 2132 ΡΕΣΒΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1987 Α 01:45:09
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
31 29 1 2034 ΠΕΤΚΟΣ ΘΆΝΟΣ - 1966 Α 01:45:36
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 1990 Α 01:45:45
33 31 8 2159 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΤΣΟΠΑΡΔΗΣ - 1971 Α 01:46:02
34 32 5 2093 ΠΟΛΕΝΤΑΣ ΚΟΣΜΑΣ - 1981 Α 01:46:03
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN DEWSBURY ROAD RUNNERS 1964 Α 01:46:09
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
37 35 2 2012 ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1969 Α 01:47:49
38 36 9 2066 ΑΝΑΛΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1971 Α 01:48:09
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
41 38 11 2115 ΜΠΙΣΚΟΣ ΘΕΌΔΩΡΟΣ - 1972 Α 01:48:31
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ YPSARION TRAIL RUNNERS 1970 Α 01:52:44
49 44 8 2126 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ - 1975 Α 01:52:50
50 45 9 2128 ΧΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Σ. Δ. Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 1977 Α 01:53:13
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
52 47 3 2049 ΣΕΡΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΛ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ 1967 Α 01:53:42
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
54 49 11 2050 ΡΕΓΓΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ - 1976 Α 01:54:01
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
56 51 13 2170 ΣΟΦΑΤΖΙΔΕΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΕΙΔΙΠΠΊΔΗΣ 1978 Α 01:54:19
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1969 Α 01:54:40
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
65 59 16 2136 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ - 1975 Α 01:58:49
66 60 16 2123 ΒΡΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1990 Α 01:58:51
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
73 63 5 2074 ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ MASTER KEK 1968 Α 02:00:08
74 64 18 2144 ΜΠΑΛΑΝΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1995 Α 02:00:38
75 65 19 2059 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΤΡΟΒΙΤΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 1986 Α 02:00:39
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
79 68 2 2171 ΣΟΥΡΒΙΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1963 Α 02:02:16
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1996 Α 02:03:31
81 70 18 2182 ΠΟΥΛΙΑΣΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ - 1971 Α 02:04:13
82 71 17 2157 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΑΝΟΣ South Corfu runners 1977 Α 02:04:40

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλοφθίνουσα ταξινόμηση Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 1974 Γ 00:30:28
30 26 10 5171 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:08
31 27 3 5188 ΧΡΗΣΤΑΚΕΑΣ ΤΖΑΝΕΤΟΣ 4Ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2005 Α 00:25:18
125 27 4 5250 ΠΑΠΟΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ - 1978 Γ 00:30:35
32 28 11 5181 ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:22
127 28 2 5093 LEEUW JEANNETTE - 1965 Γ 00:30:39
33 29 2 5127 IOANNIS VASILEIADIS ΔΑΣΙΆ 1983 Α 00:25:22
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γ 00:31:03
34 30 12 5165 ΑΓΑΘΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:23
132 30 15 5144 ΠΕΤΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ - 1993 Γ 00:31:03
134 31 2 5048 SALVANOU VICTORIA kassios dias 2003 Γ 00:31:09
35 31 3 5116 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ κερκυρα 1978 Α 00:25:34
135 32 16 5270 EWAROUSA WINTONIDIC - 1986 Γ 00:31:17
36 32 4 5174 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΣΟΥΝΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2004 Α 00:25:39
141 33 17 5104 ΚΟΝΤΑΛΙΠΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1988 Γ 00:31:39
37 33 3 5154 ZINELL ALEXANDER FRAPORT GREECE 1980 Α 00:25:41
39 34 4 5076 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ - 1981 Α 00:25:54
144 34 18 5111 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1995 Γ 00:31:58
40 35 8 5265 SIVAN OFER - 1991 Α 00:25:59
149 35 1 5055 ΜΟΥΡΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - 1964 Γ 00:32:08
41 36 13 5163 ΣΟΥΚΕΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2002 Α 00:26:04
151 36 19 5107 ΜΙΣΦΟΥΤ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1987 Γ 00:32:18
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:26:05
154 37 2 5185 TILBURY KATHY - 1970 Γ 00:32:33
155 38 3 5139 ΓΕΩΡΓΟΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - 1970 Γ 00:32:36
43 38 10 5040 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ - 1994 Α 00:26:11
156 39 2 5096 STEWART ELAINE - 1964 Γ 00:32:37
44 39 3 5251 ΠΕΝΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1972 Α 00:26:12
158 40 5 5060 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΤΩΝΙΑ - 1977 Γ 00:32:43
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
159 41 1 5207 ΜΟΥΤΣΗ ΣΟΦΙΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:32:45
48 41 5 5232 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:26:21
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1981 Γ 00:32:58
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1960 Α 00:26:22
50 43 1 5027 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1958 Α 00:26:22
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
51 44 11 5124 ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ - 2000 Α 00:26:27
163 44 4 5043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ SOUTH CORFU RANNERS 1971 Γ 00:33:05
52 45 5 5239 ΜΠΑΛΗΣ ΝΑΣΟΣ FISHIO PLUS 1975 Α 00:26:33
164 45 20 5092 BABOS ANIKÓ - 1989 Γ 00:33:10
165 46 10 5230 LEGAY PAOLA - 1980 Γ 00:33:19
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1983 Α 00:26:35
166 47 1 5021 SEARS JANET MALTBY RUNNING CLUB 1950 Γ 00:33:28
56 47 2 5234 ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ - 1959 Α 00:26:43
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
57 48 6 5084 ΠΡΟΒΑΤΑΣ NIKOΣ - 1977 Α 00:26:54
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1984 Γ 00:33:52
58 49 2 5118 ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1968 Α 00:26:56
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57

Σελίδες