Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
125 103 28 2140 ΓΙΣΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1997 Α 02:24:45
114 95 22 2028 ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1978 Α 02:19:04
64 58 15 2137 ΓΟΥΛΙΑΡΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1992 Α 01:58:35
93 80 20 2056 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ KOURKOURIKIS RUNNING TEAM 1973 Α 02:08:54
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
8 1 1 2001 ΔΗΜΑΚΗ ΝΤΕΝΙΖ ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ 1977 Γ 01:26:35
76 11 3 2030 ΔΡΟΣΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΗΝΑ 1990 Γ 02:01:19
95 82 11 2111 Ζακυνθινός Μάριος FRAPORT GREECE 1980 Α 02:09:12
101 86 8 2163 ΖΕΡΒΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1967 Α 02:11:29
19 2 1 2048 ΖΛΑΤΚΟΥ ΔΉΜΗΤΡΑ xanthi runners 1984 Γ 01:38:43
84 73 22 2055 ΖΩΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1989 Α 02:05:05
107 91 25 2041 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΑ 1986 Α 02:14:07
32 30 14 2141 ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ν.Σ Ο.Ε S.MARKET K.KOΡΑΚΙΑΝΑ - ΔΑΣΙΑ 1990 Α 01:45:45
23 21 8 2156 ΚΑΝΤΑΣ ΝΙΚΟΣ South Corfu runners 1994 Α 01:40:54
70 62 17 2027 ΚΑΡΔΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1972 Α 01:59:59
116 97 21 2120 ΚΑΡΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1973 Α 02:21:01
59 6 2 2138 ΚΑΣΙΜΗ ΒΑΣΩ - 1995 Γ 01:56:08
48 43 13 2039 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ YPSARION TRAIL RUNNERS 1970 Α 01:52:44
62 56 15 2167 ΚΛΑΠΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ - 1970 Α 01:57:16
92 79 19 2019 ΚΟΪΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1979 Α 02:08:45
147 118 17 2042 ΚΌΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΆΛΗΣ - 1981 Α 02:45:05
51 46 10 2071 ΚΟΜΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ GREEN BUSES 1978 Α 01:53:18
46 41 6 2112 ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ FRAPORT GREECE 1980 Α 01:51:55
94 81 10 2131 ΚΟΣΚΙΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1981 Α 02:08:55
27 25 10 2150 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ COFEEHOUSE 1993 Α 01:43:41
120 100 22 2165 ΚΟΣΚΙΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 02:21:22
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
39 37 10 2036 ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ - 1971 Α 01:48:18
122 21 9 2122 ΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ - 1979 Γ 02:22:28
106 90 9 2124 ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1967 Α 02:13:43
61 55 15 2117 ΚΟΥΤΣΟΥΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1976 Α 01:56:39
124 22 1 2139 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1962 Γ 02:24:16
55 50 12 2166 ΚΩΣΤΕΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1977 Α 01:54:19
21 19 6 2080 ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΕΒΑΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 1970 Α 01:40:37
117 98 23 2121 ΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ - 1977 Α 02:21:01
146 117 16 2184 ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ - 1983 Α 02:44:29
137 111 23 2025 ΛΟΥΚΑΝΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1974 Α 02:34:32
57 52 4 2174 ΛΩΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - 1969 Α 01:54:40
88 76 1 2169 ΜΑΘΕΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΠΕΖΟΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1959 Α 02:07:41
103 87 12 2051 ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΏΡΓΟΣ GEORGIOS MAKRIS PERSONAL TRAINING 1980 Α 02:12:31
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
26 24 4 2068 ΜΑΡΤΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ - 1977 Α 01:42:21
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
80 69 21 2175 ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ - 1996 Α 02:03:31
58 53 14 2160 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - 1979 Α 01:55:57
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
96 14 3 2017 ΜΙΧΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΑ - 1982 Γ 02:09:46
10 9 4 2029 ΜΙΧΑΛΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ κερκυρα 2000 Α 01:30:19
20 18 5 2168 ΜΟΛΥΒΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - 1973 Α 01:38:44

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετοφθίνουσα ταξινόμηση Όνομα Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
80 69 15 5147 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:28:13
197 60 7 5114 ΒΛΑΧΟΥ ΣΌΦΗ - 1971 Γ 00:37:19
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
204 63 5 5161 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Γ 00:39:25
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1960 Α 00:26:22
196 137 14 5261 ΓΕΩΡΓΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1972 Α 00:37:10
155 38 3 5139 ΓΕΩΡΓΟΤΑ ΣΩΤΗΡΙΑ - 1970 Γ 00:32:36
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
140 108 4 5117 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΡΑΓΚΑΝΙΩΤΙΚΑ 1960 Α 00:31:31
207 66 7 5167 ΓΙΩΤΙΤΣΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1976 Γ 00:39:38
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MUSCLEMANIA 1995 Γ 00:29:34
147 113 24 5078 ΓΚΙΌΚΑΣ ΓΕΡΆΣΙΜΟΣ ΑΛΈΞΑΝΔΡΟΣ - 1996 Α 00:32:05
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1984 Γ 00:33:52
199 138 22 5097 ΓΚΟΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:38:01
54 46 6 5068 ΓΚΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ - 1983 Α 00:26:35
117 95 22 5080 ΓΚΟΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1995 Α 00:30:08
160 42 8 5103 ΓΟΥΤΑΚΟΛΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1981 Γ 00:32:58
171 122 19 5098 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:34:10
225 83 10 5280 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1971 Γ 00:46:43
102 18 8 5128 ΔΑΛΑΜΠΙΡΑ ΣΟΦΙΑ - 1987 Γ 00:29:30
142 109 16 5049 ΔΆΦΝΗΣ ΣΤΈΦΑΝΟΣ κερκυρα 1976 Α 00:31:53
143 110 11 5053 ΔΑΦΝΗΣ ΝΙΚΟΣ κερκυρα 1974 Α 00:31:53
148 114 7 5189 ΔΑΦΝΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ - 1969 Α 00:32:05
113 91 13 5168 ΔΕΛΑΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1977 Α 00:29:59
138 106 6 5035 ΔΕΜΙΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Α 00:31:29
126 99 16 5275 ΔΗΜΑΣ ΜΑΚΗΣ - 1982 Α 00:30:38
29 25 7 5059 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ - 1998 Α 00:24:32
114 92 5 5238 ΔΗΜΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ - 1969 Α 00:30:01
189 130 21 5087 ΔΙΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1982 Α 00:36:31
190 131 2 5088 ΔΙΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1948 Α 00:36:32
30 26 10 5171 ΔΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 2003 Α 00:25:08
45 6 3 5069 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ - 1987 Γ 00:26:13
50 43 1 5027 ΖΑΓΚΟΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1958 Α 00:26:22
95 79 12 5079 ΖΕΡΒΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ - 1975 Α 00:29:08
224 82 9 5281 ΘΕΟΤΟΚΗ ΜΑΙΡΗ - 1971 Γ 00:46:42
152 116 25 5138 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ - 1985 Α 00:32:29
122 97 23 5137 ΙΜΒΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ κερκυρα 1994 Α 00:30:13
209 68 5 5032 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΙΚΗ SIDMA RUNNING TEAM 1968 Γ 00:39:51
228 86 7 5201 ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - 1967 Γ 00:51:54
186 128 5 5085 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ - 1962 Α 00:35:54
99 82 3 5028 ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1963 Α 00:29:24
116 94 14 5231 ΚΑΝΤΑΡΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ - 1978 Α 00:30:04
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
82 70 11 5052 ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΣΠΥΡΟΣ - 1977 Α 00:28:14
94 78 7 5235 ΚΑΡΥΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - 1971 Α 00:29:04
28 24 2 5037 ΚΑΣΚΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1971 Α 00:24:03
137 105 17 5099 ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ FRAPORT GREECE 1980 Α 00:31:24
187 59 3 5247 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ - 1967 Γ 00:36:14
208 67 4 5173 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΛΥΚΕΙΟ ΣΚΡΙΠΕΡΟΥ 1967 Γ 00:39:39
205 64 6 5236 ΚΑΨΟΚΑΒΑΔΗ ΜΑΡΙΕΤΑ 5Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2002 Γ 00:39:26

Σελίδες