Back to top

Αποτελέσματα 2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας

Κυρ, 29/09/2019
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 21ΚΜ
2ος Ημιμαραθώνιος Κέρκυρας 5ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
127 105 1 2061 ΚΟΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΝΩΣΗ ΠΟΛΥΤΕΚΝΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1949 Α 02:26:59
36 34 5 2054 ΜΑΥΡΩΝΑΣ ΑΛΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΣΙΟΣ ΔΙΑΣ 1978 Α 01:46:18
16 15 3 2118 ΜΗΤΡΑΝΤΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΣΟΣ ΚΑΦΕ 1973 Α 01:35:45
119 99 24 2177 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ - 1978 Α 02:21:22
109 17 6 2033 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ DIADRASIS 1976 Γ 02:15:07
98 83 7 2021 ΓΡΙΜΜΑΣ ΆΓΓΕΛΟΣ CORFU MOUNTAIN TRAIL 1965 Α 02:10:24
14 13 2 2149 ΜΟΥΧΛΙΑΝΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1977 Α 01:34:08
3 3 1 2062 ΜΑΥΡΟΓΙΆΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1998 Α 01:20:25
9 8 3 2064 PETSOPOULOS ZISIS ADIDASRUNNERSATHENS 1994 Α 01:26:55
133 108 14 2081 KONTOS YANNIS CORFU TAX_ADVISORS 1981 Α 02:31:23
78 67 8 2109 FULLERTON WILLIAM FRAPORT GREECE 1980 Α 02:01:43
35 33 1 2102 CHAPMAN STEPHEN DEWSBURY ROAD RUNNERS 1964 Α 01:46:09
139 27 8 2103 ARABATZI STELLA - 1995 Γ 02:35:36
102 16 4 2129 TOLENTINO SHERWIN - 1981 Γ 02:11:57
42 39 6 2083 DERKA SPARTAN ROMAN - 1975 Α 01:48:44
111 94 1 2142 SCOTT RICHARD - 1954 Α 02:15:10
115 96 3 2092 SCHWOPE REINER - 1964 Α 02:20:20
60 54 7 2162 TSIMOKHIN RAMAN RUNSTUDIO.BY 1984 Α 01:56:22
40 3 2 2086 LARYŠOVÁ RADKA - 1978 Γ 01:48:31
29 27 12 2016 MANATOS PETROS - 1989 Α 01:44:36
18 17 7 2099 BORKOWSKI PAWEL ZALINIAMETY 1987 Α 01:37:55
132 25 6 2082 MARTON ORSOLYA - 1988 Γ 02:30:59
25 23 7 2045 karos nikos - 1974 Α 01:42:20
63 57 16 2090 DAMSLETH MORTEN - 1974 Α 01:58:08
71 9 2 2098 BENABDELLAH MONA POWER TRAINING 1981 Γ 02:00:03
140 28 9 2088 GRUJIC MILENA - 1994 Γ 02:36:42
67 61 17 2100 MELCER MACIEJ - 1992 Α 01:58:52
112 18 7 2087 CHRISTOPOULOU LINA - 1976 Γ 02:18:12
4 4 3 2147 DAFA KOSMA - 1980 Α 01:21:17
53 48 14 2105 KARDAKIS KONSTANTINOS - 1970 Α 01:53:56
128 23 5 2089 DALJEVIC JOVANA - 1992 Γ 02:28:34
99 84 2 2181 GJORGJOSKI JOHAN - 1959 Α 02:10:31
47 42 7 2020 SPINGOS IOANNIS - 1976 Α 01:52:24
91 13 4 2094 BILLETT HANNAH - 1987 Γ 02:08:35
77 66 20 2106 MCPHERSON HAMISH - 1987 Α 02:01:34
24 22 9 2095 HARRIS GRAHAM - 1988 Α 01:41:34
15 14 6 2148 SAVVANIS GIANNHS - 1994 Α 01:34:09
17 16 4 2043 VLAHAKIS GEORGIOS KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 1972 Α 01:36:34
97 15 5 2145 FITZROY FIONA - 1979 Γ 02:10:24
43 4 1 2107 WATSON ELYSA - 1991 Γ 01:48:44
142 29 3 2077 VARELA EFTHALIA sciencetraining.gr 1970 Γ 02:40:19
44 40 12 2143 TSIRIGOTIS DIMITRIS ROCK N ROLL 1973 Α 01:48:47
110 93 4 2108 HUGHES CHRISTOPHER - 1959 Α 02:15:10
108 92 21 2158 ALLEN BENJAMIN - 1975 Α 02:14:24
68 7 1 2096 TAVLARIDOU BARBARA - 1971 Γ 01:58:54
104 88 3 2070 ΜΑΛΛΙΟΣ ANAΣΤΑΣΙΟΣ - 1957 Α 02:12:47
45 5 3 2155 JOKUTI ADRIENN CORFU MOUNTAIN TRAIL 1977 Γ 01:50:20

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίας Bib Επίθετο Όνομααύξουσα ταξινόμηση Ομάδα Έτος γέννησης Φύλο Χρόνος
21 19 2 5105 ΛΕΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1978 Α 00:22:57
7 7 1 5082 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ κερκυρα 1979 Α 00:20:08
151 36 19 5107 ΜΙΣΦΟΥΤ ΙΩΑΝΝΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1987 Γ 00:32:18
81 12 2 5051 ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΔΗΘ - 1975 Γ 00:28:14
152 116 25 5138 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΘΩΜΑΣ - 1985 Α 00:32:29
180 125 9 5039 ΠΑΣΑΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:35:15
157 118 18 5130 ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ ΧΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 1980 Α 00:32:39
189 130 21 5087 ΔΙΓΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ - 1982 Α 00:36:31
79 68 5 5197 ΝΙΚΟΜΑΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ SOUTH RUNNERS 1971 Α 00:28:08
26 22 6 5126 ΜΠΟΧΤΗΣ ΗΛΙΑΣ - 1991 Α 00:23:26
91 15 4 5190 ΜΕΤΑΛΛΙΝΟΥ ΖΩΗ - 1981 Γ 00:28:54
108 22 12 5240 ΛΑΙΤΣΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ PHISIO PLUS 1985 Γ 00:29:44
123 26 1 5237 ΚΟΥΛΟΥΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ - 1974 Γ 00:30:28
64 11 6 5245 ΒΡΑΔΗ ΕΥΔΟΚΙΑ - 1992 Γ 00:27:31
172 50 12 5260 ΜΥΡΩΝΗ ΕΥΓΕΝΙΑ - 1980 Γ 00:34:23
74 63 13 5241 ΦΙΛΙΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ - 1985 Α 00:27:55
225 83 10 5280 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1971 Γ 00:46:43
162 43 9 5113 ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΟΛΑΡ 1984 Γ 00:33:04
131 29 7 5057 ΣΚΟΡΔΙΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ - 1980 Γ 00:31:03
176 52 21 5050 ΠΗΛΙΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ PERSONAL TRAINING GEORGIOS MAKRIS 1985 Γ 00:34:34
169 49 11 5102 ΓΚΟΓΚΑ ΕΛΙΣΣΒΕΤ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1984 Γ 00:33:52
219 77 26 5131 ΦΛΑΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ - 2000 Γ 00:45:27
163 44 4 5043 ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ SOUTH CORFU RANNERS 1971 Γ 00:33:05
221 79 8 5034 ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΕΛΕΝΗ SIDMA RUNNING TEAM 1970 Γ 00:46:04
168 48 2 5210 ΜΟΥΤΣΙ ΕΛΕΝΑ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2004 Γ 00:33:50
144 34 18 5111 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 1995 Γ 00:31:58
55 9 5 5150 ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ fitlab running Team 1985 Γ 00:26:35
92 77 16 5242 ΠΑΙΛΕΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ - 1990 Α 00:28:55
5 5 3 5062 ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ADIDAS RUNNERS ATHENS 1996 Α 00:18:52
75 64 14 5223 ΣΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΣ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Α 00:27:56
47 40 4 5065 ΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1979 Α 00:26:16
188 129 20 5070 ΝΤΟΥΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - 1983 Α 00:36:15
133 103 18 5162 ΝΙΚΟΛΟΥΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Α 00:31:06
38 5 2 5133 ΡΆΔΟΣ ΔΗΜΉΤΡΗΣ - 1983 Γ 00:25:54
198 61 4 5211 ΚΙΤΣΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΑΝΑΗ 2Ο ΛΥΚΕΙΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2003 Γ 00:37:23
104 20 10 5266 ΓΚΑΣΙΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ MUSCLEMANIA 1995 Γ 00:29:34
204 63 5 5161 ΓΑΓΓΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Κ.Γ.Σ - ΡΙΨΕΙΣ 2003 Γ 00:39:25
29 25 7 5059 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΟΥΔΗΣ - 1998 Α 00:24:32
42 37 9 5145 ΑΓΑΘΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:26:05
100 83 19 5151 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:29:26
124 98 9 5187 ΧΡΙΣΤΑΚΕΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ MASCLEMANIA 1970 Α 00:30:34
173 123 17 5256 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ - 1977 Α 00:34:24
80 69 15 5147 ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ fitlab running Team 1985 Α 00:28:13
153 117 8 5038 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΥΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ SIDMA RUNNING TEAM 1969 Α 00:32:30
59 50 3 5120 ΑΡΑΒΑΝΤΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 1965 Α 00:26:57
99 82 3 5028 ΚΑΛΠΑΤΣΕΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1963 Α 00:29:24
70 59 9 5064 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1984 Α 00:27:39
88 75 14 5199 ΠΛΑΣΚΑΣΟΒΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:28:38
48 41 5 5232 ΧΥΤΗΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ - 1983 Α 00:26:21
49 42 2 5029 ΓΑΛΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟ ΣΟΥΜΠΙΝΟ 1960 Α 00:26:22

Σελίδες