Back to top

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Σάβ, 20/07/2019 έως Κυρ, 21/07/2019

Αποτελέσματα Zagori Mountain Running 2019

Zagori Mountain Running 2019 80ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 44ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 21ΚΜ
Zagori Mountain Running 2019 10ΚΜ
Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
1 1 1 2 SELETIS DIMITRIOS M18-49 Kasimis Training Male 08:18:06
13 1 1 21 CEKOSKA KATARZINA W18-49   Female 11:21:55
7 7 1 57 STEFANIS STAVROS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 10:21:35
145 10 1 249 TABATA KAYOKO W50-59 RUN FOREVER Female 17:41:39
105 97 1 260 PAPAMICHAIL IOANNIS M60+ ΣΜΚ/ΑΣΒ Male 16:03:16
11 11 2 171 SAGREDOS CHARALAMPOS M50-59 The Runners Project Male 11:08:21
160 11 2 54 BEARD HELEN W50-59   Female 18:45:12
2 2 2 4 ZISIMOPOULOS FOTIS M18-49 Kasimis Training Male 08:55:19
15 2 2 241 VASILATOU ANDRIANNA W18-49 TECNICA Female 11:27:06
111 103 2 226 KALOGIROU KONSTANTINOS M60+ Fifth Element Running Team Male 16:18:36
159 149 3 104 DIONYSOPOULOS NIKOLAOS M60+   Male 18:37:37
32 3 3 192 SIMANTRAKOU DESPOINA W18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Female 13:11:39
3 3 3 6 NOULAS EVANGELOS M18-49 Kasimis Training Male 09:21:53
27 25 3 279 KOTOPOULOS THODORIS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 12:37:39
174 14 3 275 GRIGORIOU KONSTANTINA W50-59   Female 19:07:13
46 4 4 216 ANASTASIADI THEODORA W18-49 3P /skywomen running team Female 14:18:57
4 4 4 7 GIANNOPOULOS KONSTANTINOS M18-49 DYNAFIT GREECE Male 09:36:45
173 160 4 219 AKERMANOGLOU THEODOROS M60+ ΕΥΚΛΗΣ Male 19:02:59
30 28 4 39 KARTSAKAS KONSTANTINOS M50-59 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Male 13:00:46
58 5 5 289 INGLEZOU ASIMINA W18-49 DYNAFIT Female 14:37:07
5 5 5 8 PAPAILIAS IOANNIS M18-49 Fifth Element Running Team Male 10:04:50
40 37 5 158 FOUKAS DIMITRIS M50-59 AOX Male 13:53:08
6 6 6 20 ZISIS THEODOROS M18-49 URSA TEAM Male 10:17:06
50 46 6 285 MASTROPERROS PANAGIOTIS M50-59 BE MY HERO! Male 14:28:10
62 6 6 63 DIMAKAKOU PANAGIOTA W18-49 ORANGE MOUNTAIN TEAM, ACTIVE MONKEYS Female 14:44:31
99 7 7 147 FYSENTZOU GIANNA W18-49 DROMEA RACING Female 15:44:23
61 56 7 277 OLESIAK GRZEGORZ M50-59 Aegan Blue Male 14:43:49
8 8 7 15 PARTSANIS THOMAS M18-49 Kasimis Training Male 10:27:53
104 8 8 100 EMINIDOU NATALIA W18-49 Kasimis Training Female 16:02:08
9 9 8 18 KOURKOURIKIS IOANNIS M18-49 SALOMON HELLAS Male 10:46:56
63 57 8 218 FAGKRIDAS KONSTANTINOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Τρικάλων Male 14:44:32
77 71 9 199 TSEPESIDIS IORDANIS M50-59 VFT TSIAS COM DRAMA RUNNERS Male 15:02:20
130 9 9 162 PSALTI MARIA W18-49 allterrainrunners-ΦΑΠΕΡΛΕ Female 17:07:03
10 10 9 229 CHATZISTAVROU STAMATIS M18-49 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 10:52:47
166 12 10 283 BOUSGOUNI MARIA W18-49 FILANDROS LEFKADAS Female 18:54:57
12 12 10 123 MOSCHONAS PANAGIOTIS M18-49 The Runners Project Male 11:20:54
86 80 10 174 KATSARONAS STAVROS M50-59 SDY KILKIS/KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Male 15:25:58
168 13 11 74 VOUDOURI IOANNA ELENI W18-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP Female 18:59:58
14 13 11 282 MATRAS SLAVOMIR M18-49 SALOMON HELLAS Male 11:24:17
91 85 11 134 MARKOGIANNOPOULOS THRASYVOULOS M50-59 ΣΔΥΘ Male 15:34:35
16 14 12 25 FORTIS MAKIS M18-49 VO2max Exercise Center Male 11:35:40
92 86 12 160 PAPAIOANNOU GEORGIOS M50-59 SDI-DEREKAS ENDURANCE COACHING Male 15:38:35
17 15 13 10 DIMITRIOU DIMITRIS M18-49 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ Male 11:39:17
93 87 13 232 MPAGKAS EYAGGELOS M50-59 VITSA Male 15:38:35
18 16 14 248 SIOMOS ATHANASIOS M18-49 Kasimis Training Male 11:52:14
124 116 14 152 LAMPROU GEORGIOS M50-59 Fifth Element Running Team Male 16:44:40
128 120 15 85 STAMPOULIS GEORGIOS M50-59 Sdyk Male 16:58:33
19 17 15 187 GOUVAILIS CHRISTOS M18-49 URSA TEAM/CHRONOLOG Male 12:09:10
147 137 16 212 VARADAS ILIAS M50-59 APOLLON D A Male 17:49:12
20 18 16 280 MANTZOURIS IRAKLIS M18-49 Kasimis Training Male 12:10:29

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
219 199 1 1343 LAGIOS BASILEIOS M60+   Male 09:10:19
1 1 1 1003 PAGOUNADIS THANASIS M22-49 SALOMON HELLAS Male 04:29:12
2 2 1 1009 TZOUMAKAS APOSTOLOS J21- Fifth Element Running Team Male 04:50:29
223 22 1 1200 TRUSLER MANDY W50-59 The Functional Department Female 09:17:18
16 16 1 1362 KOSTOPOULOS NIKOLAOS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 05:50:18
20 1 1 1380 SAPIOU VITHLEEM W22-49 TECNICA HELLAS Female 05:55:53
3 3 2 1379 RODOPOULOS NIKOS M22-49 TECNICA HELLAS Male 04:50:52
4 4 2 1194 TZOUMAKAS ALEXANDROS J21- Fifth Element Running Team / All Terrain Runners Male 04:57:35
279 251 2 1391 ZACHARAKIS PETROS M60+ VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS Male 10:53:52
28 2 2 1389 ZIOGA NIKI W22-49 GTS TEAM Female 06:13:14
50 48 2 1377 TZOUMAKAS PETROS M50-59 Fifth Element Running Team Male 06:39:48
228 24 2 1078 LIAROU MARY W50-59 Myathlete Female 09:27:30
276 27 3 1300 MILINI ELENI W50-59 VO2MAX EXERCISE CENTER PATRAS Female 10:46:45
67 3 3 1212 KAZIMIROVA XENIA W22-49 Kasimis Training Female 06:53:26
5 5 3 1297 TSANNIS PANTELIS M22-49 one step beyond endurance team Male 05:06:08
59 57 3 1160 DESKAS SOTIRIS M50-59 N.O. PARGAS Male 06:47:32
52 50 3 1170 BASIADIMAS LAMPROS J21- FIFTH ELEMENT RUNNING TEAM/ DEREKAS ENDURANCE COACHING Male 06:42:03
78 4 4 1224 BOUGIOUKLI MARIA W22-49 Kasimis Training Female 07:07:15
79 75 4 1349 KOSTAKIS YIANNIS M50-59 PATH RUNNERS Male 07:09:00
6 6 4 1369 GKIZLIS ARISTIDIS M22-49 Σ.Δ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ TRG Male 05:08:47
95 5 5 1292 GIOKA IRA W22-49 ALL TERRAIN RUNNERS Female 07:24:50
7 7 5 1097 CHRISTANAS ACHILLEAS M22-49 TECNICA/ ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Male 05:22:48
92 88 5 1130 FILIS THOMAS M50-59 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Male 07:23:49
98 93 6 1227 TSIAPARAS ILIAS M50-59   Male 07:28:33
101 6 6 1102 AVRAMIDOU ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:30:06
8 8 6 1390 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M22-49 THE RUNNER'S PROJECT Male 05:23:16
106 7 7 1089 MAVRIKOU EIRINI W22-49 AB+ Female 07:37:21
113 106 7 1290 ARVANITIS NIKOLAOS M50-59 SNAILS Male 07:43:28
9 9 7 1144 KARAPALIS NIKOLAOS M22-49   Male 05:33:35
120 111 8 1099 NIKOLOPOULOS MIHALIS M50-59 3P -SEVAS PATRAS Male 07:47:40
114 8 8 1228 LALAKI ANASTASIA W22-49 Kasimis Training Female 07:45:19
10 10 8 1026 PATTAKOS GIANNIS M22-49 One Step Beyond_Endurance Team & Lesvos Runners Male 05:37:43
11 11 9 1092 CHRISTOS VASILEIOU M22-49 Kasimis Training Male 05:38:03
121 112 9 1057 NIKAS GEORGIOS M50-59   Male 07:48:56
115 9 9 1239 DIMAKOPOULOU AGAPI W22-49 XALIKAKI ILIOUPOLI Female 07:45:37
127 117 10 1393 OIKONOMOU DIMITRIOS M50-59 ΣΔΥΒ ΒΟΛΟΣ Male 07:56:26
12 12 10 1356 NATSIS CHRISTOS M22-49 FIFTH ELEMENT Male 05:42:09
122 10 10 1324 LEE HEATHER W22-49   Female 07:49:03
139 128 11 1113 ADAMOPOULOS THEODORE M50-59 APOLLON DYTIKHS ATTIKIS Male 08:07:23
13 13 11 1112 GEISLER MICHAEL M22-49 DYNAFIT Male 05:42:22
130 11 11 1264 KAPELIOU SOTIRIA W22-49 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ Female 08:00:22
14 14 12 1266 ILIADIS CHRONIS M22-49 NO RUNNERS Male 05:43:07
143 132 12 1339 FELEKIS IOANNIS M50-59 ADIDAS RUNNERS ATHENS Male 08:11:07
144 12 12 1322 POLIZOULI AIKATERINI W22-49 KOZANI MOUNTAIN RUNNERS Female 08:11:38
150 138 13 1277 ORFANOS VASILEIOS M50-59 VO2 MAX EXERCISE CENTER Male 08:15:08
15 15 13 1015 GATSAS KONSTANTINOS M22-49 SIATISTAMOUNTAINRUNNERS Male 05:44:09
153 13 13 1271 TZOI VASILIKI W22-49   Female 08:19:52
154 14 14 1279 TZOI ELEANA W22-49   Female 08:19:52
17 17 14 1154 LIONAKIS ZACHARIAS M22-49 Kasimis Training Male 05:51:50
158 144 14 1152 KOUMPAROS BAGGELIS M50-59 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΑΓΙΑΣ Male 08:24:18

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Φύλο Χρόνος
406 68 2093 TZEVELEKI VULA W60+ SDYTH -BALIOTIS NATURALE TRAIL Female 04:01:13
158 13 2617 GERODIMOU OLGA W50-59 RUNNING TEAM FARSALA S/M/LARISSAS Female 02:55:22
1 1 1 2556 DIALEKTOS GEORGIOS M22-39 SALOMON HELLAS Male 01:43:41
67 64 1 2376 ANTONOPOULOS KONSTANTINOS M60+ Ο.Μ.Γ Male 02:32:43
46 45 1 2243 PAGRATIS NIKOLAOS ALL   Male 02:22:42
14 13 1 2793 VLACHOS ZISIS M50-59 The Runners Project Male 02:03:08
4 4 1 2557 KARAVIDAS GEORGIOS M40-49   Male 01:54:03
50 49 1 2562 BLYTHE LEVI J21- lespos bikes Male 02:25:14
62 3 1 2763 CHAIROPOULOU DIMITRA W22-39   Female 02:29:55
9 1 1 2637 TSALOKOSTA DIMITRA W40-49   Female 02:00:42
176 14 2 2114 METAGGITSINOU STELLA W50-59 Powerbar Female 02:58:28
75 72 2 2512 CALI DASHAMIR M60+   Male 02:35:25
22 21 2 2024 ANDROYTSOS DIMITRIOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 02:10:14
76 4 2 2232 MOSCHOVOUDI EFCHARIS W22-39 1 second Female 02:35:31
2 2 2 2550 NIKOLAKEAS NIKODEMOS M22-39 AllTerrain Runners/Fifth Element Male 01:50:16
475 95 2 2305 CHRISTODOULOU BRIGITTE W60+ Cameroun Lions Female 05:33:34
8 8 2 2014 DIMITRIADIS NIKOS M40-49 Myathlete Male 01:59:30
93 5 2 2397 GIANNOUTSOU KYRIAKI W40-49 L-crew Female 02:40:20
51 50 2 2564 BERIS AGGELOS J21- ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 02:26:52
106 6 3 2551 PAPATHANASIOU VARVARA W22-39   Female 02:44:21
11 10 3 2653 AGNOUSIOTIS CHRISTOS M40-49 THE RUNNER PROJECT Male 02:01:52
34 33 3 2462 KOSTOPOULOS NIKOLAOS M50-59 LA SPORTIVA TEAM GREECE Male 02:16:50
221 22 3 2175 HARIZAJ JETA W50-59 EOS THESSALONIKIS Female 03:08:59
3 3 3 2007 PAPAPOSTOLOU SOTIRIS M22-39 Fifth Element Running Team Male 01:50:22
132 8 3 2471 ZIOGA IOANNA W40-49 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP/ ΟΜΑΔΑ ΜΑΡΑΘΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ Female 02:48:45
155 143 3 2276 EVAGGELOU PETROS M60+ FIFTH ELEMENT Male 02:54:57
52 51 3 2589 ARKADIS KONSTANTINOS J21- FITHELEMENT Male 02:27:18
12 11 4 2312 ILIADIS LAZAROS M40-49 NO RUNNERS Male 02:02:08
56 2 4 2277 RAPTI PANAGIOTA J21- My athlete-chozen team Female 02:27:50
5 5 4 2311 KALLIMANIS MIXALIS M22-39 FIFTH ELEMENT - THE RUNNERS PROJECT Male 01:54:20
236 23 4 2366 CHITA NIKOLETA W50-59 ΣΔΙ Female 03:12:25
134 9 4 2403 KEKEBANOU SOFIA W40-49 ZARGANA TEAM Female 02:48:46
39 38 4 2516 MANOLITSIS GIANNIS M50-59 ΕΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Male 02:18:25
205 187 4 2765 CHARISIS NIKOLAOS M60+ ΣΔ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Male 03:05:36
126 7 4 2338 MARIA TSARTSAMPALIDOU W22-39   Female 02:48:03
274 30 5 2111 LAZARIDIS HENRIETTE W50-59   Female 03:20:14
43 42 5 2049 VAGIAS NIKOLAOS M50-59 ΕΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Male 02:21:33
152 11 5 2221 GERARDI NIKOLETA W22-39   Female 02:53:22
6 6 5 2575 MPALAMOTIS BASILEIOS M22-39 Vmax Male 01:57:56
144 10 5 2417 SIDIRA ELISAVET W40-49   Female 02:50:46
17 16 5 2387 MPOUMPAS BASILEIOS M40-49 5φφφφφ Male 02:08:07
94 89 5 2492 MAGGOS ATHANASIOS J21- BALIOTIS NATURE TRAIL Male 02:40:23
207 189 5 2289 GRINTELAS ANDREAS M60+ FEIDIPPIDHS PATRA Male 03:05:47
95 90 6 2419 TACHIRAI KONSTANTINOS J21-   Male 02:40:46
53 52 6 2525 ANDROYTSOS ALEXIOS M50-59 Σύλλογος Δρομέων Ιωαννίνων Male 02:27:18
369 55 6 2652 NERATZAKH EYROSINI W50-59 ΣΔΥΘ Female 03:46:34
179 16 6 2261 BRETSA MARIA W40-49 ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ Female 02:59:15
153 12 6 2354 KONIARAKI ELENI W22-39 Α.Π.Σ. ΔΡΟΜΕΩΝ ΕΥΒΟΙΑΣ Female 02:53:29
7 7 6 2246 GAKOS IOANNIS M22-39   Male 01:59:13
19 18 6 2310 MPENEKOS ALEKSANDROS M40-49 Fifth Element Running Team Male 02:09:04

Σελίδες

Γενική Θέση Θέση Φύλο Θέση Κατηγορίαςφθίνουσα ταξινόμηση Bib Επίθετο Όνομα Ηλικιακή Κατηγορία Ομάδα Χρόνος
215 42 3624 MIGKOU MARIA W50-59   01:18:51
19 1 3596 ANDROUTSOU DIMITRA W22-39 PSYSIO ACTIV 00:55:48
1 1 1 3001 BARMPAGIANNIS ATHANASIOS M22-39 Fifth Element Running Team 00:44:48
129 15 1 3621 PAPAVASILIOU STAUROULA W60+ NRT 01:11:04
5 5 1 3010 LOLIS PETROS J21- Ε. Κ. Α. Δωδώνη Ιωαννίνων 00:50:16
37 2 1 3449 TZIMA VASILIKI W40-49 ΑΙΓΙΝΑ 00:59:11
6 6 1 3015 ARLETOS THEODOROS M50-59 SDI 00:50:39
60 55 1 3605 LIAPIS VASILEIOS M60+ SDI 01:03:37
10 10 1 3331 NATSIS CHRISTOS M40-49 FIFTH ELEMENT 00:53:24
2 2 2 3428 DIMAKOS ALEXANDROS M22-39 n.o.pargas 00:48:09
221 45 2 3608 KOTROTSIOU KONSTANTINA W50-59   01:19:16
57 5 2 3354 TSOUKNAKI DESPOINA W40-49 ΟΙΟΝ Αγίου Στεφάνου 01:03:08
49 4 2 3779 VLACHOGIANNI MARIANNA W22-39 DRS 01:01:59
135 119 2 3646 ALEXIS IPPOKRATIS M60+   01:11:58
8 8 2 3459 DIMAS GRIGORIS J21- Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΊΤΣΑΣ 00:51:53
9 9 2 3705 NATSIAS HLIAS M50-59   00:52:01
20 19 2 3503 KATSIOS NIKOS M40-49   00:55:50
305 82 2 3626 SKEYI ANTHOULA W60+   01:26:53
22 21 3 3634 KOUSKOURIDAS STERGIOS M40-49 Σ.Δ.Υ.ΒΟΛΟΥ 00:56:18
463 159 3 3196 TOUTOUZA MARINA W60+ ΣΔΥΑ 01:45:36
3 3 3 3005 STALIKAS GIANNIS M22-39   00:49:29
14 14 3 3278 THIMIOPOULOS KONSTANTINOS J21- Kasimis Training 00:54:54
246 55 3 3689 GLIGORI PARASKEVI W50-59   01:20:57
17 17 3 3327 KONTAKTSIOU EVAGGELOS M50-59 - 00:55:29
61 6 3 3207 AVDI EVI W22-39 Fifth Element Running Team 01:03:51
185 151 3 3606 GIANNIKOS GEORGIOS M60+ SDI 01:15:46
137 17 3 3091 ANGELOPOULOU-KOUKOU ELEFTHERIA W40-49   01:11:59
210 170 4 3618 MAKEDONAS THOMAS M60+ Το Τσιαρουσινο 01:18:21
4 4 4 3171 KATSANIS GIORGOS M22-39 Γ. Σ. Ηρακλης θεσσαλονικης 00:49:53
68 7 4 3538 PAPAIOANNOU ALIKI W22-39 Alice fitness club 01:04:30
47 44 4 3491 PALIATSOS ANDREAS M50-59 RAKKAS.GR 01:01:26
164 27 4 3477 TSEKOURA GIOTA W40-49 FG TEAM 01:13:49
16 16 4 3246 ALEXANDROU PANAGIOTIS J21-   00:55:10
28 27 4 3462 SIOULAS STAVROS M40-49 RAKKAS.GR 00:57:06
510 185 4 3056 KATSIANI ALEXANDRA W60+ ΑΝΩΝΥΜΟΙ ΟΡΘΟΛΟΓΙΣΤΕΣ 01:58:49
272 63 4 3096 TZANOU NAFSIKA W50-59 ROBES 01:23:17
166 28 5 3595 CHITOS VASILIS W40-49 ZAGORI 01:14:13
230 181 5 3619 ZAGOUNTINOS MARKOS M60+ Το Τσιαρουσινο 01:19:45
297 77 5 3142 PASI ALEXANDRA W50-59 KOURKOURIKIS TRAINING TEAM 01:25:39
81 8 5 3153 KATSADONI EVDOKIA W22-39 Workout District 01:05:55
7 7 5 3019 ZOIS PAYLOS M22-39 PSYSIO ACTIV 00:51:25
71 64 5 3528 BREZAS PANOS M50-59   01:05:15
18 18 5 3797 ΩΩ__10KM NONAME_2018 J21-   00:55:40
29 28 5 3585 KOSTAKIS NIKOLAOS M40-49 ZAGORI 00:57:26
11 11 6 3438 THANOS CHRISTOS M22-39 - 00:53:48
177 32 6 3315 LAGANI MADO W40-49 Argos track and field 01:14:57
33 32 6 3434 PAVLOU STAVROS M40-49 BAROUTOKAPNISMENOI 00:58:17
25 24 6 3405 NIELSEN ORESTIS J21-   00:57:01
290 217 6 3652 GEORGIOS KALPATSEKAS M60+ Το Τσιαρουσινο 01:25:16
364 112 6 3145 KOSTOPOULOU VALIA W50-59 DIADRASIS 01:33:28

Σελίδες